Mýdlová masáž

Objednat se

 

Vychutnejte si vzrušující mýdlovou masáž tělo na tělo. Teplé mýdlové bublinky a příjemnou erotickou atmosféru si zamilujete hned po první masáži.

  • skvěle se uvolníte
  • užijete si přímý kontakt s tělem masérky
  • zbavíte se napětí

Mýdlová masáž představuje obdobu japonské nuru masáže a užívali si jí už sultáni ve svých harémech. Masérka na vaše tělo nanese před masáží nahřátou žínkou hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Už pokrytí těla voňavou pěnou ve vás vyvolá pocit blaženého uvolnění.

Po důkladném nanesení pěny vás masérka začne pozvolna masírovat. Nejdříve účinnou masážní technikou uvolní vaše ztuhlé svaly a poté se po vás začne klouzat a třít se o vás. Při masáži využívá masérka celé své šikovné a ohebné tělo. Mýdlová masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení na jejím konci. Oblíbeným doplňkem mýdlové masáže bývá footjob nebo lap dance.

Zažijte chvilky relaxace i erotiky během mýdlové masáže. Ulevíte přetíženým svalů, odpočinete si a zbavíte se nahromaděného stresu a napětí.

Průběh mýdlové masáže

Před každou mýdlovou masáží vás masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu nanesení mýdlové pěny a uvolňující masáž celého těla. Masérka vás namasíruje pomocí svého těla a věnuje se masáži až do konce.

Masérka je ve sprše a při samotné mýdlové masáži zcela nahá, aby vás mohla masírovat tělo na tělo. Po mýdlové masáži vás masérka opět doprovodí do koupelny a osprchuje se s vámi.

Mýdlová masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí mýdlové masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník mýdlové masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 1.800 Kč 3.200 Kč
1,5 hod. 2.400 Kč 4.400 Kč
2 hod. 3.000 Kč 5.400 Kč

Mýdlová masáž již není v našich luzích a hájích žádnou novinkou a můžete si ji vychutnat i vy. Stačí se jen zastavit v našem masážním salonu, kde vás již očekávají krásné masérky. Nechte na své tělo nejprve nanést voňavé luxusní mýdlo a oleje, po té již může krásná masérka přistoupit k samotné pozvolné mýdlové nuru masáži. Mýdlové nuru masáže postupně přechází až ve smyslné dráždění, kdy se masérka tře svým tělem o to vaše. Výsledkem je přirozené vyvrcholení a velice silný orgasmus, takový, na který jste dosud jen čekali. Masáž mýdlem v našem salonu není jen relaxem a odpočinkem, je také odreagováním od běžných starostí.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter