Pussycat masáž: to nejžhavější potěšení

4.1.2023

Pussycat masáž je jednou z nejoblíbenějších erotických masáží vůbec. Zažijete při ní maximální uvolnění, dokonalý erotický prožitek založený na dotecích či líbání těla masérky a dokonalé uvolnění v poloze 69. Nechte o sebe pečovat jednou z našich krásných dívek.

Tento typ masáže je přímo ideální pro člověka, který potěšení rád nejen přijímá, ale i rozdává. Nejste pouze pasivním účastníkem, nýbrž se aktivně zapojujete do hlazení a doteků. Nádherné tělo masérky sledujete z těch nejsvůdnějších úhlů a pozorujete, jak se stupňuje její vzrušení. Masáž pussycat v sobě kombinuje hned několik druhů erotických masáží a je naprosto jedinečná. Není se tak čemu divit, že si ji zamiluje úplně každý.

  • Poznáte maximální potěšení,
  • uvolníte se,
  • můžete se masérky dotýkat a líbat její tělo,
  • zažijete dokonalé uvolnění v poloze 69,
  • povzbudíte své libido.

Načerpejte čerstvou inspiraci a zažehněte novou jiskru ve vašem sexuálním životě. Intimní masáže jsou k tomu jako stvořené.

Pussycat masáž

Průběh pussycat masáže

Ještě před masáží vás čeká příjemná sprcha s masérkou, během které se začněte postupně uvolňovat a připravíte se na samotnou masáž. Poté se přesunete do jednoho z krásných pokojů, kde pro vás masérka vytvoří relaxační atmosféru okořeněnou nádechem erotiky.

Pussycat masáž začíná krátkou klasickou masáží, která je zaměřena na uvolnění svalů a zmírnění napětí. Masérka používá různé techniky hlazení, mnutí a tření, abyste se co nejlépe uvolnili. Poté postupně přechází ke žhavějším dotekům a žhavé masáži tělo na tělo, při které nahá klouže po vašem naolejovaném těle. Věnuje se vašim erotogenním zónám a umocňuje vaše vzrušení. Vy se můžete masérky na oplátku dotýkat nebo ji líbat na těle v rámci pravidel, která vám před masáží nastaví.

Masáž penisu, při níž nepřichází zkrátka ani varlata, masérka provádí v poloze 69 a přivede vás k nezapomenutelnému uvolnění. Během masáže intimních partií máte dokonalý výhled na její krásné tělo, můžete ji hladit i líbat. Budete-li mít štěstí, dovolí vám masérka líbat a dotýkat se i jejích intimních partií. Masáž je ukončena až uplynutím dohodnuté doby.

Masérka je během masáže zcela nahá, ale ráda se na vaše přání oblékne do dráždivého spodního prádla, svůdné košilky nebo krajkových punčoch.

Jaké masáže si užijete u nás

Vyberte si ze široké nabídky erotických masáží, při kterých se o vás postarají nádherné masérky v příjemných prostorách našeho masážního salonu v centru Prahy. Udělejte si radost žhavou masáží.

Naše krásné masérky

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter