Mýdlová masáž

Objednat se

 

Vychutnejte si vzrušující mýdlovou masáž tělo na tělo. Teplé mýdlové bublinky a příjemnou erotickou atmosféru si zamilujete hned po první masáži.

  • skvěle se uvolníte
  • užijete si přímý kontakt s tělem masérky
  • zbavíte se napětí

Mýdlová masáž představuje obdobu japonské nuru masáže a užívali si jí už sultáni ve svých harémech. Masérka na vaše tělo nanese před masáží nahřátou žínkou hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Už pokrytí těla voňavou pěnou ve vás vyvolá pocit blaženého uvolnění.

Po důkladném nanesení pěny vás masérka začne pozvolna masírovat. Nejdříve účinnou masážní technikou uvolní vaše ztuhlé svaly a poté se po vás začne klouzat a třít se o vás. Při masáži využívá masérka celé své šikovné a ohebné tělo. Mýdlová masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení na jejím konci. Oblíbeným doplňkem mýdlové masáže bývá footjob nebo lap dance.

Zažijte chvilky relaxace i erotiky během mýdlové masáže. Ulevíte přetíženým svalů, odpočinete si a zbavíte se nahromaděného stresu a napětí.

Průběh mýdlové masáže

Před každou mýdlovou masáží vás masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu nanesení mýdlové pěny a uvolňující masáž celého těla. Masérka vás namasíruje pomocí svého těla a věnuje se masáži až do konce.

Masérka je při mýdlové masáži zcela nahá, aby vás mohla masírovat tělo na tělo. Po mýdlové masáži vás masérka opět doprovodí do koupelny.

Mýdlová masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí mýdlové masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník mýdlové masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 2.300 Kč 4.000 Kč
1,5 hod. 3.000 Kč 5.500 Kč
2 hod. 4.000 Kč 6.500 Kč

Mýdlová masáž již není v našich luzích a hájích žádnou novinkou a můžete si ji vychutnat i vy. Stačí se jen zastavit v našem masážním salonu, kde vás již očekávají krásné masérky. Nechte na své tělo nejprve nanést voňavé luxusní mýdlo a oleje, po té již může krásná masérka přistoupit k samotné pozvolné mýdlové nuru masáži. Mýdlové nuru masáže postupně přechází až ve smyslné dráždění, kdy se masérka tře svým tělem o to vaše. Výsledkem je přirozené vyvrcholení a velice silný orgasmus, takový, na který jste dosud jen čekali. Masáž mýdlem v našem salonu není jen relaxem a odpočinkem, je také odreagováním od běžných starostí.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter