Mýdlová masáž

Objednat se

 

Vychutnejte si vzrušující mýdlovou masáž Hammam. Teplé mýdlové bublinky a příjemnou erotickou atmosféru si zamilujete hned po první masáži.

  • skvěle se uvolníte
  • užijete si přímý kontakt s tělem masérky
  • zbavíte se napětí

Mýdlová masáž představuje obdobu turecké masáže Hammam. Masérka na vaše tělo nanese před masáží nahřátou žínkou hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Už pokrytí těla voňavou pěnou ve vás vyvolá pocit blaženého uvolnění.

Mýdlová masáž

Po důkladném nanesení pěny vás masérka začne pozvolna masírovat. Účinnou masážní technikou masérka uvolní vaše ztuhlé svaly a to pomocí prstů, předloktí i loktů a neopomene masáž intimních partií. Mýdlová masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení na jejím konci. Oblíbeným doplňkem mýdlové masáže bývá footjob.

Zažijte chvilky relaxace i erotiky během mýdlové masáže. Rituál mýdlové masáže je vysoce intimní a uklidňující zážitek, z těla se odplavují nečistoty a mizí starosti, trápení a negativní energie.

Průběh mýdlové masáže

Před mýdlovou masáží si dopřejete přijemnou spchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. 

Masérka je při mýdlové masáži zcela nahá.

Průběh mýdlové masáže

Mýdlová masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí mýdlové masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Mýdlová masáž již není v našich luzích a hájích žádnou novinkou a můžete si ji vychutnat i vy. Stačí se jen zastavit v našem masážním salonu, kde vás již očekávají krásné masérky. Nechte na své tělo nejprve nanést voňavé luxusní mýdlo a oleje, po té již může krásná masérka přistoupit k samotné pozvolné mýdlové masáži. Výsledkem je přirozené vyvrcholení a velice silný orgasmus, takový, na který jste dosud jen čekali. Masáž mýdlem v našem salonu není jen relaxem a odpočinkem, je také odreagováním od běžných starostí.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter