Intimní masáž

Objednat se

Užijte si orgasmickou intimní masáž z rukou našich krásných masérek. Při intim masáži se skvěle uvolníte a vrátí se vám chuť do života.

  • zregenerujete libido
  • zbavíte se stresu
  • prožijete dokonalé uvolnění

Na rozdíl od klasické erotické masáže věnuje masérka během intimní masáže zvýšenou pozornost vašim intimním partiím a erotogenním zónám. Masáž prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Snadno se proto vzrušíte a šikovné ruce masérky vás přivedou k nezapomenutelnému vyvrcholení.

Intim masáž pomáhá při problémech v sexuální oblasti, při předčasném vyvrcholení i poruchách erekce. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení. Doplňte intim masáž oblíbenou masáží prostaty nebo Footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení.

Průběh intimní masáže

Před každou intim masáží vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám společnou sprchu. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K intim masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí i loktů a intimním partiím se věnuje až do konce.

Masérka je ve sprše a při samotné intim masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Intim masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník intimních masáží

Délka masáže1 masérka2 masérky
30 min. 1.400 Kč -
1 hod. 2.200 Kč -
90 min. 3.000 Kč   
excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter