Erotická masáž Praha

Objednat se

 

Užijte si pravou erotickou masáž a nechte o sebe pečovat našimi krásnými masérkami. Klasická erotická masáž představuje příjemně strávený čas plný vzrušení a příjemného napětí. Prožijte jej v našem erotickém masážním salonu ve společnosti krásných masérek.

  • odpočinete si od stresu
  • uvolníte se
  • povzbudíte své libido

Erotická masáž Praha

V rámci běžné masáže se masér zaměřuje pouze na uvolnění ztuhlých svalů a regeneraci těla. Erotické masáže však byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masáž, Pussycat masáž, lesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou. Masérka při smyslné masáži pamatuje samozřejmě na oblasti erotogenních zón. Snadno se tak během masáže vzrušíte až k orgasmu. Dopřejte si žhavou masáž s happy endem!

Erotické masérky se kromě zbytku těla věnují také oblasti třísel, vnitřní straně stehen a intimním partiím. Masáž je okořeněná erotickou atmosférou a část celkové doby erotické masáže se masérka zaměřuje přímo na masáž penisu, proto je zcela běžnou součástí ruční vyvrcholení na konci masáže.

Erotickou masáž prožijete v příjemném prostředí a klidu. Uvolníte při ní vzniklé napětí, stres a budete se cítit psychicky odpočatí. Svými účinky také zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly a povzbuzuje libido.

Průběh erotické masáže

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte ještě ve dveřích.

Před masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla.

Erotické masáže Praha

K erotické masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí i loktů a neopomene masáž intimních partií. Masérka je při erotické masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. 

Erotická masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí erotické masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhy můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Není sporu o tom, že erotické masáže různých typů jsou dnes ve veliké oblibě u mužů i u žen. Nabízíme možnost uvolnit se při nuru masážitantrické masáži, Královské Excelent masáži i při dalších variantách erotické masáže. K nám se můžete klidně vydat také v páru a prožít nevšední erotiku ve dvou. K vyzkoušení nabízíme i novou jedinečnou Milking Table masáž.

Sexy masáže mají svůj smysl nejen z pohledu erotického prožitku, jsou také zdravé pro tělo i pro ducha. Tak vyzkoušejte něco nového s partnerem i individuálně, nechte se hýčkat krásnými masérkami. Erotické masáže probíhají v podmanivém prostředí našeho erotického masážního salonu na Praze 4.

Ceník erotické masáže Praha 4

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 1800 Kč  -
1,5 hod. 2700 Kč  -

Doplňkové služby

K masáži si můžete přiobjednat některou z našich doplňkových služeb a nechat se tak hýčkat ještě o kousek více. Milujete-li footfetish, naše krásné masérky rády použijí k masáži své dlouhé nohy. Užít si můžete i hříšný lap dance nebo několik druhů masáží zaměřených hlavně na intimní partie – masáž prostaty či hrázemasáž joni nebo masáž lingamu.

Objednat se na erotickou masáž na Praze 4

Naše krásné erotické masérky

Erotická masérka Amanda Praha      Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Laura Praha   Erotická masérka Julie Praha   Erotická masérka Melissa   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Emily Praha   Erotická masérka Aneta Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická masérka Olívie Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Lucy Praha   Erotická masérka Míša Praha   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Lea Praha   Erotická masérka Mia Praha   Erotická masérka Merry Praha   Erotická masérka Katrin Praha   Erotická masérka Diana Praha

Kam na nejlepší erotickou masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter