Erotická masáž

Objednat se

 

Užijte si pravou erotickou masáž a nechte o sebe pečovat našimi krásnými masérkami. Klasická erotická masáž představuje příjemně strávený čas plný vzrušení a příjemného napětí.

  • odpočinete si od stresu
  • uvolníte se
  • povzbudíte své libido

Erotická masáž

V rámci běžné masáže se masér zaměřuje pouze na uvolnění ztuhlých svalů a regeneraci těla. Erotické masáže však byly po staletí používány pro povzbudivé účely. Proto masérka při erotické masáži pamatuje také na oblasti erotogenních zón. Snadno se tak během masáže vzrušíte až k orgasmu.

Masérka se kromě zbytku těla věnuje také oblasti třísel, vnitřní straně stehen a intimním partiím. Masáž je okořeněná erotickou atmosférou a část celkové doby erotické masáže se masérka zaměřuje přímo na masáž intimních partií, proto je zcela běžnou součástí ruční vyvrcholení na konci masáže.

Erotickou masáž prožijete v příjemném prostředí a klidu. Uvolníte při ní vzniklé napětí, stres a budete se cítit psychicky odpočatí. Erotická masáž svými účinky zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly a povzbuzuje libido.

Průběh erotické masáže

Před erotickou masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla.

Průběh erotické masáže

K erotické masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí i loktů a neopomene masáž intimních partií. Masérka je při erotické masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. 

Erotická masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí erotické masáže a nelze je doplatit ani za příplatek.  Nevhodnými doteky či návrhy můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Prosíme o dodržování přesného času Vaší rezervace. Děkujeme

Není sporu o tom, že erotické masáže různých typů jsou dnes ve veliké oblibě u mužů i u žen. Nabízíme možnost uvolnit se při nuru masáži, při tantrické masáži nebo při dalších variantách erotické masáže. K nám se můžete klidně vydat také v páru a prožít nevšední erotiku ve dvou.

Sexy masáže mají svůj smysl nejen z pohledu erotického prožitku, jsou také zdravé pro tělo i pro ducha. Tak vyzkoušejte něco nového s partnerem i individuálně, nechte se hýčkat krásnými masérkami. Vše probíhá v podmanivém prostředí našeho masážního klubu.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter