Masáž joni Praha

Objednat se

 

Nechte se hýčkat při smyslné joni masáži a zrelaxujte svoje tělo i mysl pomocí starodávných tantrických technik.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Masáž joni Praha

Při joni masáži vám masérka jemně a něžně masíruje vaše intimní partie. Joni totiž v sanskrtu označuje ženské pohlaví a masáž joni patří k vrcholným zážitkům během tantrické masáže. Během samotné joni masáže se masérka věnuje vašemu klínu vně i zevnitř. Proto bývá běžnou částí joni masáže dokonalé uvolnění.

Speciálními masážními technikami masérka rozproudí energii nahromaděnou v okolí vašich pohlavních orgánů a rozvede ji do celého těla. Po takové intimní masáži budete příjemně uvolnění a zažijete příval vitality a energie. Při masáži uvolníte napětí a stres z každodenního života a zaplaví vás pocit spokojenosti.

Zpestřete si klasickou erotickou masáž a užijte si masáž joni v důvěrné atmosféře klidu a bezpečí. Tento typ masáže patří k těm nejpříjemnějším masážím pro ženy, které můžete zažít.

Masáž joni nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí joni masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako svůdný lap dance nebo footjob. U mužů je velmi oblíbená také masáž prostatymasáž hráze nebo masáž lingamu.

Kam na nejlepší masáž joni na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter