Masáž joni Praha

Objednat se

 

Nechte se hýčkat při smyslné joni masáži a zrelaxujte svoje tělo i mysl pomocí starodávných tantrických technik.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Při joni masáži vám masérka jemně a něžně masíruje vaše intimní partie. Joni totiž v sanskrtu označuje ženské pohlaví a masáž joni patří k vrcholným zážitkům během tantrické masáže. Během samotné joni masáže se masérka věnuje vašemu klínu vně i zevnitř. Proto bývá běžnou částí joni masáže dokonalé uvolnění.

Speciálními masážními technikami masérka rozproudí energii nahromaděnou v okolí vašich pohlavních orgánů a rozvede ji do celého těla. Po takové intimní masáži budete příjemně uvolnění a zažijete příval vitality a energie. Při masáži uvolníte napětí a stres z každodenního života a zaplaví vás pocit spokojenosti.

Zpestřete si klasickou erotickou masáž a užijte si masáž joni v důvěrné atmosféře klidu a bezpečí. Tento typ masáže patří k těm nejpříjemnějším masážím pro ženy, které můžete zažít.

Masáž joni nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí joni masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Masáž joni Praha

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako svůdný lap dance nebo footjob. U mužů je velmi oblíbená také masáž prostatymasáž hráze nebo masáž lingamu.

Kam na nejlepší masáž joni na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter