Masáž lingamu Praha

Objednat se

 

Užijte si masáž lingamu a nechte o své mužství pečovat krásnou masérkou v našem erotickém masážním salonu v centru Prahy. Během této masáže zažijete neobvyklé vzrušení.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Lingam označuje v sanskrtu mužský pohlavní úd, proto mu během masáže věnuje masérka maximální pozornost. Při masáži masérka něžně a hravě masíruje penis a varlata. Tento druh intimní masáže proto patří k vrcholným extatickým zážitkům. Masáž lingamu patří k tantrické masáži a zakončuje ji. Dopřejte si žhavou masáž s happy endem.

Běžnou součástí masáže bývá vyvrcholení, ke kterému ale nemusí dojít a pocity budou o to intenzivnější. Masérka totiž speciální masážní technikou rozproudí energii nahromaděnou ve vašem klíně a rozvede ji do horní části těla. Po masáži zažijete přiliv energie a chuti do života a zbavíte se každodenního stresu a napětí.

Zakončete tantrickou masáž originálně a dopřejte si masáž lingamu v důvěrné atmosféře nabité vzrušením. Vyzkoušejte proslulé tantrické techniky a vychutnejte si maximální vzrušení.

Masáž lingamu Praha

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Rozšiřte si lingam masáž o další doplňkové služby jako svůdný lap dance, masáž nohama pro milovníky footfetishemasáž prostaty nebo masáž hráze. Z masáží pro ženy nabízíme masáž joni.

Kam na nejlepší masáž lingamu na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter