Masáž lingamu Praha

Objednat se

 

Užijte si masáž lingamu a nechte o své mužství pečovat krásnou masérkou v našem erotickém masážním salonu v centru Prahy. Během této masáže zažijete neobvyklé vzrušení.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Lingam označuje v sanskrtu mužský pohlavní úd, proto mu během masáže věnuje masérka maximální pozornost. Při masáži masérka něžně a hravě masíruje penis a varlata. Tento druh intimní masáže proto patří k vrcholným extatickým zážitkům. Masáž lingamu patří k tantrické masáži a zakončuje ji. Dopřejte si žhavou masáž s happy endem.

Běžnou součástí masáže je dokonalé uvolnění, ke kterému ale nemusí dojít a pocity budou o to intenzivnější. Masérka totiž speciální masážní technikou rozproudí energii nahromaděnou ve vašem klíně a rozvede ji do horní části těla. Po masáži zažijete přiliv energie a chuti do života a zbavíte se každodenního stresu a napětí.

Zakončete tantrickou masáž originálně a dopřejte si masáž lingamu v důvěrné atmosféře nabité vzrušením. Vyzkoušejte proslulé tantrické techniky a vychutnejte si maximální vzrušení.

Masáž lingamu nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí lingam masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Masáž lingamu Praha

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Rozšiřte si lingam masáž o další doplňkové služby jako svůdný lap dance, masáž nohama pro milovníky footfetishemasáž prostaty nebo masáž hráze. Z masáží pro ženy nabízíme masáž joni.

Kam na nejlepší masáž lingamu na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter