Erotická masáž Lap Dance

Objednat se

 

Dopřejte si neobyčejný zážitek a objednejte si k erotické masáži svůdný Lap Dance. Pohodlně se usaďte a nechte si zatančit hříšný tanec jen pro sebe.

Lap Dance vám masérka zatančí v sexy prádle před samotnou masáží. Smyslnými pohyby svých boků a zadečku navodí lehce erotickou atmosféru a přivede vás na pokraj vzrušení. Lap Dance je kontaktní tanec, ale pozor – dotýkat se vás smí masérka, vy jen přihlížíte.

Právě toto pravidlo dělá z Lap Dance přímo erotizující bombu. Poddejte se kouzlu svádivého tance a užijte si jej jako předehru k erotické nebo intim masáži.

Průběh Lap Dance

Lap Dance předchází samotné masáži. Nejdřív vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám společnou sprchu. Poté vám zatančí Lap Dance a přejde plynule k masáži.

Lap Dance nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí tance a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že celou masáž ukončí.

Trocha teorie

Naše krásné masérky si vás pěkně vykoupou a po té můžou přistoupit k nejrůznějším masážním nebo přípravným metodám. Jednou z nich je také tanec známý dnes jako Lap Dance. A „vo co vlastně go“? Po koupeli si vás masérka posadí či položí a postupně vás bude rozehřívat neskutečně svůdným tancem. Lap Dance je tanec, při němž se vás erosenka může dotýkat, vy se jí ale dotknout nemůžete, taková jsou prostě pravidla. I tak je ale svůdný tanec Lap Dance neobyčejným erotickým prožitkem, který dokáže muže, ale i ženy rozparádit až do bělavého odstínu. Sexy tanec Lap Dance znovu probudí vaše libido.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter