Lap Dance – tanec na klíně Praha

Objednat se

 

Dopřejte si neobyčejný zážitek a objednejte si k erotické masáži svůdný Lap Dance. Pohodlně se usaďte a nechte si v našem erotickém salonu v Praze zatančit hříšný tanec jen pro vás.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Lap Dance vám masérka zatančí v sexy prádle před samotnou masáží. Smyslnými pohyby svých boků a zadečku navodí lehce erotickou atmosféru a přivede vás na pokraj vzrušení. Lap Dance je kontaktní tanec, ale pozor – dotýkat se smí jen masérka, vy jen přihlížíte.

Právě toto pravidlo dělá z Lap Dance přímo erotizující bombu. Poddejte se kouzlu svádivého tance a užijte si jej jako předehru k erotické, tantra nebo intimní masáži.

Lap Dance Praha

Průběh Lap Dance

Lap Dance předchází samotné masáži. Nejdřív vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám společnou sprchu. Poté vám zatančí Lap Dance a přejde plynule k masáži.

Lap Dance nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí tance a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že celou masáž ukončí.

Trocha teorie

Naše krásné masérky si vás pěkně vykoupou a po té můžou přistoupit k nejrůznějším masážním nebo přípravným metodám. Jednou z nich je také tanec známý dnes jako Lap Dance. A „vo co vlastně go“? Po koupeli si vás masérka posadí či položí a postupně vás bude rozehřívat neskutečně svůdným tancem. Lap Dance je tanec, při němž se vás erosenka může dotýkat, vy se jí ale dotknout nemůžete, taková jsou prostě pravidla. I tak je ale svůdný tanec Lap Dance neobyčejným erotickým prožitkem, který dokáže muže, ale i ženy rozparádit až do bělavého odstínu. Sexy tanec Lap Dance znovu probudí vaše libido.

Ceník lap dance – tance na klíně na Praze 4

Název služby 1 masérka 2 masérky
Lap Dance 800 Kč  1.600 Kč

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako masáž nohama pro milovníky footfetishe, masáž prostaty nebo masáž hráze. Ženy si mohou dopřát také masáž joni, zatímco na muže čeká masáž lingamu.

Kam na nejlepší tanec na klíně na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter