Erotická masáž Lap Dance

Objednat se

Dopřejte si neobyčejný zážitek a objednejte si k erotické masáži svůdný Lap Dance. Pohodlně se usaďte a nechte si zatančit hříšný tanec jen pro sebe.

Lap Dance vám masérka zatančí v sexy prádle před samotnou masáží. Smyslnými pohyby svých boků a zadečku navodí lehce erotickou atmosféru a přivede vás na pokraj vzrušení. Lap Dance je kontaktní tanec, ale pozor – dotýkat se vás smí masérka, vy jen přihlížíte.

Právě toto pravidlo dělá z Lap Dance přímo erotizující bombu. Poddejte se kouzlu svádivého tance a užijte si jej jako předehru k erotické nebo intim masáži.

Průběh Lap Dance

Lap Dance předchází samotné masáži. Nejdřív vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám společnou sprchu. Poté vám zatančí Lap Dance a přejde plynule k masáži.

Lap Dance nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí tance a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že celou masáž ukončí.

Ceník Lap Dance

Název služby1 masérka2 masérky
Lap Dance 800 Kč 1.600 Kč

Trocha teorie

Naše krásné masérky si vás pěkně vykoupou a po té můžou přistoupit k nejrůznějším masážním nebo přípravným metodám. Jednou z nich je také tanec známý dnes jako Lap Dance. A „vo co vlastně go“? Po koupeli si vás masérka posadí či položí a postupně vás bude rozehřívat neskutečně svůdným tancem. Lap Dance je tanec, při němž se vás erosenka může dotýkat, vy se jí ale dotknout nemůžete, taková jsou prostě pravidla. I tak je ale svůdný tanec Lap Dance neobyčejným erotickým prožitkem, který dokáže muže, ale i ženy rozparádit až do bělavého odstínu. Sexy tanec Lap Dance znovu probudí vaše libido.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter