Masáž hráze Praha

Objednat se

 

Vychutnejte si intenzivní pocity při masáži hráze v našem erotickém masážním salonu v Praze a zažijte pocit dokonalého uvolnění. Šikovné ruce zkušené masérky vám zaručí výjimečný zážitek.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Během masáže hráze se masérka plně věnuje masírování oblasti mezi vašimi intimními partiemi a análním otvorem, čímž intenzivně stimuluje prostatu. Právě prostata bývá považována za mužský bod G a její masáž vyvolává v mužích velice vzrušivý a intenzivní pocit.

Je běžné, že masáž hráze, stejně jako jiné erotické či tantrické masáže, končí dokonalým uvolněním. Na přání může masérka přejít k jemné přímé masáži prostaty přes anální otvor, díky které zažijete dokonalé uvolnění. Po takové intimní masáži se budete cítit odpočatí a zbavíte se nahromaděného stresu.

Vyzkoušejte masáž prostaty a užijte si smysl pro cit a detail našich krásných masérek. Intimní prostředí masážního salonu na Praze 4 navodí dráždivou atmosféru, ve které si při masáži luxusně odpočinete.

Masáž hráze nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Masáž hráze Praha

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako svůdný lap dance nebo footjob. Ženy si mohou dopřát také masáž joni, zatímco na muže čeká masáž lingamu.

Kam na nejlepší masáž hráze na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter