BDSM masáž Praha

Objednat se

 

Láká vás svazování, otroctví či škádlení? Milujete fetiš? Chcete být alespoň na chvíli poslušným otrokem své paní? Nebo jen toužíte vyzkoušet něco nového, netradičního, „zakázaného“? Pak je BDSM masáž přesně tím, co hledáte.

BDSM masáž je specifickým druhem erotické masáže, která obsahuje prvky BDSM a fetiše – tedy prvky nadvlády, bičování a bolesti. Zahrnuje širokou škálu aktivit, například lehké svazování, spanking, hrubý dotek, dirty talk, nipple play, ale běžně i hlazení a mazlení. Masérka při ní používá různé pomůcky, např. důtky, biče, pouta, roubíky, pásky na oči a podobně, pomocí nichž vás škádlí.

Nově si tuto netradiční a velmi vzrušující masáž užijete i v našem erotickém salonu v Praze. BDSM masáž je velmi oblíbená v kombinaci s masáží penisu nebo prostaty, které váš prožitek dokonale umocní.  

                          BDSM masáž Praha   Masáž s prvky BDSM Praha

Jak BDSM masáž probíhá

Před samotnou BDSM masáží vás čeká uvolňující sprcha.

Jelikož základem BDSM praktik, a tedy i masáže, je vzájemný respekt a souhlas všech zúčastněných, masérka s vámi před započetím masáže probere vaše limity, touhy a co od masáže očekáváte. Nebojte se s ní otevřeně mluvit o svých představách. Naše masérky jsou profesionálně proškolené a poskytnou vám tak přesně takový erotický zážitek, jaký hledáte.

Masérka je při masáži buď nahá nebo oblečená do rajcovního latexového prádla či kostýmu, který pro vás ráda doplní domino maskou. Záleží na tom, co si budete přát a jaké oblečení vyberete. Tady ale vaše převaha končí. V následujících chvílích přebírá dominantní roli masérka, která vám ukáže zcela nový svět – svět nespoutané rozkoše.

Vlastní BDSM masáž nejprve začíná tím, že masérka natře vaše tělo rozehřátým olejem s afrodiziakálními účinky. Poté pokračuje lehkými doteky, aby uvolnila napětí a odstranila svalovou únavu. Když se dostatečně uvolníte, masérka přistupuje k vzrušujícím BDSM prvkům.

Masérka používá jemné, klidné doteky, kombinované s lehkým škrcením a tahy. Nebojí se ale ani přitlačit, pokud jsou vaše limity dál. Při masáži využívá BDSM pomůcky, tedy biče, pouta, důtky, škrabošky a další, které používá k navození příjemné bolesti, ke škádlení a vzrušujícímu ponížení. To dělá z BDSM masáže zcela nezapomenutelnou erotickou masáž.

V našem salonu si vyberete ze dvou variant BDSM masáže:

 • erotická masáž s prvky BDSM: domino maska, bič, důtky, dirty talk, lehké svazování, Milking Table, footfetish, výběr oblečení masérky,
 • lehká BDSM masáž: nipple play, dirty talk, bondage, horký vosk, bič, důtky, Milking Table, domino maska, výběr oblečení masérky.

Součástí BDSM masáže je vždy také masáž intimních partií, během které zažijete nezapomenutelné uvolnění. Masérka se vám vždy věnuje po dohodnutý čas.

BDSM masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí i BDSM masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Proč právě BDSM masáž

Zaujala vás tato masáž, ale stále váháte? Tady je několik důvodů, proč se BDSM masáž rozhodně vyplatí vyzkoušet:

 • pomáhá odbourat problémy s intimitou,
 • uvolňuje stres a napětí,
 • zvyšuje sebeúctu a sebevědomí,
 • učí vás lépe snášet bolest,
 • pomůže vám nalézt novou sexuální inspiraci,
 • objevíte své limity a poznáte skryté touhy,
 • naučíte se důvěře a otevřené komunikaci.

Pro ty, kteří hledají nové a zajímavé zážitky, je BDSM masáž perfektní volbou. A proč si BDSM masáž oblíbily naše krásné kočky?

 • Milují být v dominantní roli,
 • BDSM masáž je malá show, podobně jako Milking Table,
 • zbožňují sexy prádlo a latexové kostýmy, které jim můžete pro masáž vybrat.

Ceník BDSM masáže v Praze

Délka masáže Erotická masáž s prvky BDSM Lehká BDSM masáž
1 hod. 3800 Kč  4500 Kč
1,5 hod. 5700 Kč  6800 Kč

Krásné dívky, které vás potrápí BDSM masáží v Praze

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Doplňkové služby

Trampling (příplatek 500 Kč)
Toužíte si zpestřit BDSM masáž ještě o kapku více? Vyzkoušejte trampling, při kterém masérka šlape po vašem těle. Tato praktika se pojí s vzrušující bolestí a ponížením, ale opravdu rajcovní je ve chvíli, kdy má masérka na sobě punčochy nebo sexy boty na podpatku.

Doplňte si BDSM masáž třeba také oblíbenou masáží prostatymasáží hráze nebo footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení. Muži si také užijí elektrizující masáž lingamu, ženy pak masáž joni. Velmi populární je také žhavý lap dance.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter