Erotické masáže pro muže Praha

Objednat se

 

Nechte si namasírovat své tělo i intimní partie krásnými masérkami a vychutnejte si masáž až k intenzívnímu uvolnění. Dokonale se uvolníte a luxusně si odpočinete. Erotické masáže byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době jsou často okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masáž, Pussycat masáž, lesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou. Také mají pro organismus muže i některé zdravotní přínosy:

  • stimuluje krevní oběh a zlepšuje erekci
  • zvyšuje libido
  • posiluje imunitu
  • zmírňuje bolesti a napětí svalů
  • zvyšuje pružnost těla
  • odbourává stres a únavu
  • podporuje kvalitní spánek
  • působí antidepresivně

Průběh erotických masáží pro muže

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před každou erotickou masáží vás masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla a intimních partií. Masérka je při erotické masáži zcela nahá, pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. 

Erotická masáž pro muže Praha

Masáž pro muže nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí masáže pro muže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Do našeho masážního salonu na Praze 4 se můžou vydat pánové bez rozdílu věku a prožít zde erotickou masáž pro muže. Nabízené erotické masáže pro muže vychází z tradičních metod, například se může jednat o tantrickou masáž penisu, jinak také označovanou jako masáž lingamu, nebo o oblíbenou japonskou sexy masáž pro muže, kterou budete možná znát pod označením nuru.

Nechybí ani masáž prostaty, která může být překvapivě dobrou prevencí před vznikem onemocnění, nebo footjob, tedy masáž intimních i jiných partií s pomocí nohou. V našem masážním klubu zažijete nejen erotické masáže pro pány, které jsou příjemné, k pohodlí přispívá i podmanivé prostředí pokojů. Nabízíme ale také erotické masáže pro ženy či pro páry.

Uvažujete o erotické masáži u vás doma? Přečtěte si v našem článku, proč dát raději přednost pohodlí našeho masážního salonu.

Druhy nabízených masáží pro muže na Praze 4

Vyberte si z naší široké nabídky erotických masáží, během kterých se o vás postarají naše nádherné masérky.

Objednat se na erotickou masáž pro muže

Masérky nabízející masáže pro muže

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší erotickou masáž pro muže na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter