Nuru masáže Praha

Objednat se

 

Prožijte autentickou nuru masáž a nechte se hýčkat našimi masérkami. Tradiční japonská masáž vám připraví originální smyslový požitek plný vzrušení a příjemných dotyků.

  • masáž tělo na tělo exkluzivním nuru gelem
  • odbouráte stres
  • uvolníte se

Při běžných erotických masáží používá masérka vonné oleje. Nuru masáž představuje unikátní druh erotické, velmi smyslné masáže, při které masérka na vaše tělo nanese speciální nuru gel a bude po vašem těle svým nahým tělem klouzat a vynalézavými pohyby a polohami těla vás masírovat.

Nuru masáž

Nuru masáž pochází z Japonska a používá se při ní nuru gel vyrobený z mořských řas Nori. Tento gel na vodní bázi funguje jako skvělý lubrikant, na mokré pokožce luxusně klouže a nezanechává na ní mastný film. Nuru masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení v průběhu či na konci masáže. Dopřejte si smyslnou masáž s happy endem.

Po nuru masáži se budete cítit svěže a odpočatě. Vaše pokožka bude po působení nuru gelu hedvábně hladká a na dotek neuvěřitelně příjemná. Nuru masáž pomáhá odplavit nahromaděný stres a vyvolává chuť do života.

Průběh nuru masáže

Před nuru masáží si dopřejete přijemnou sprchu a pak přichází na řadu rozetření nuru gelu a uvolňující masáž celého těla. Masérka vás namasíruje pomocí svého těla a věnuje se masáži až do konce.

Masérka je při erotické masáži zcela nahá, aby vás mohla masírovat tělo na tělo. 

Nuru masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí erotické masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Nuru masáže jsou japonským typem relaxačních masážních technik, které pro vás budou značit skutečně nevšední prožitky, hraničící se silnou erotikou. Vydejte se do našeho masážního salonu, ve kterém na vás již čekají české i exotické krásky a vyzkoušejte také nuru masáž. Japonská nuru masáž je již tradiční ve své zemi, v Evropě se ovšem zařadila také mezi velice oblíbené. Ideální je, když jsou japonské nuru masáže realizovány rovnou asijskou dívkou, u nás je to možné. Prožijete skutečně nevšední zážitky nabité erotikou, smyslností i relaxem. Taková je erotická masáž nuru.

Masérky nabízející nuru masáž

Erotická masérka Amanda Praha   Erotická masérka Natálka Praha   Erotická masérka Laura Praha   Erotická masérka Julie Praha   Erotická masérka Melissa Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Míša Praha   Erotická masérka Markéta Praha   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Emily Praha

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter