Nuru masáže Praha

Objednat se

 

Prožijte autentickou nuru masáž a nechte se hýčkat našimi masérkami. Tradiční japonská masáž vám připraví originální smyslový požitek plný vzrušení a příjemných dotyků.

  • masáž tělo na tělo exkluzivním nuru gelem
  • odbouráte stres
  • uvolníte se

Erotické masáže byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masážPussycat masážlesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou. Při klasických erotických masážích nebo tantrických masážích používá masérka vonné oleje. Nuru masáž představuje unikátní druh erotické, velmi smyslné masáže, při které masérka na vaše tělo nanese speciální nuru gel a bude po vašem těle svým nahým tělem klouzat a vynalézavými pohyby a polohami těla vás masírovat.

Nuru masáž Praha

Nuru masáž pochází z Japonska a používá se při ní nuru gel vyrobený z mořských řas Nori. Tento gel na vodní bázi funguje jako skvělý lubrikant, na mokré pokožce luxusně klouže a nezanechává na ní mastný film. Nuru masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí maximální uvolnění. Dopřejte si smyslnou masáž!

Po nuru masáži se budete cítit svěže a odpočatě. Vaše pokožka bude po působení nuru gelu hedvábně hladká a na dotek neuvěřitelně příjemná. Nuru masáž pomáhá odplavit nahromaděný stres a vyvolává chuť do života.

Průběh nuru masáže

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před nuru masáží si dopřejete přijemnou sprchu a pak přichází na řadu rozetření nuru gelu a uvolňující masáž celého těla. Masérka vás namasíruje pomocí svého těla a intimní masáži se věnuje až do konce.

Masérka je při erotické masáži zcela nahá, aby vás mohla masírovat tělo na tělo. 

Nuru masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí nuru masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Nuru masáže jsou japonským typem relaxačních masážních technik, které pro vás budou značit skutečně nevšední prožitky, hraničící se silnou erotikou. Vydejte se do našeho masážního salonu, ve kterém na vás již čekají české i exotické krásky a vyzkoušejte také nuru masáž. Japonská nuru masáž je již tradiční ve své zemi, v Evropě se ovšem zařadila také mezi velice oblíbené. Ideální je, když jsou japonské nuru masáže realizovány přímo asijskou dívkou, což je u nás možné. Prožijete skutečně nevšední zážitky nabité erotikou, smyslností i relaxem. Taková je erotická masáž nuru.

Ceník masáže nuru v Praze

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 3000 Kč 6000 Kč 
1,5 hod. 4200 Kč 8400 Kč 
2 hod. 5200 Kč 10400 Kč

Doplňkové služby

Chcete-li znásobit své potěšení, ozvláštněte si nuru masáž některou z našich doplňkových služeb. Užijte si žhavý lap dance nebo vyzkoušejte netradiční footjob. Naše masérky vás také umí potěšit masáží prostaty nebo hráze a je možné si doobjednat i extra masáž intimních partií – masáž joni nebo masáž lingamu.

Objednat se na nuru masáž v Praze

Naše krásné masérky

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší nuru masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter