Erotická masáž pro dva Praha

Objednat se

 

Odpočiňte si při erotické masáži pro dva a zpestřete svůj vztah neobvyklým zážitkem. Prožijte se svým milovaným protějškem chvilky nabité vzrušením a erotikou v našem masážním salonu v Praze.

  • společným prožitkem upevníte vztah
  • odpočinete si a uvolníte se
  • zažijete společné uvolnění

Masáž pro páry vychází z tradiční tantrické masáže, která uvolňuje nahromaděné napětí a rozvádí energii do celého těla. Při partnerské masáži zažijete dokonalé uvolnění a skvěle si odpočinete. Naše masérky vám speciálními tantrickými hmaty uvolní zablokované energetické dráhy v těle a naplní vás novou životní sílou.

Pro masáž v páru doporučujeme dvě masérky pro maximální využití celého času masáže. Zažijete při ní nový rozměr erotična a vzrušení. Při masáži používají masérky delikátní masážní oleje, příjemně nahřáté ručníky a hravá peříčka. Smyslnou masáž si užijete všemi smysly. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje speciální pozornost.

Párová masáž Praha

Právě masáží intimních partií neboli masáží joni a masáží lingamu je masáž pro páry ukončena. Uvolňující masáž pro dva si vychutnáte v intimně osvětlené místnosti a v důvěrné atmosféře masážního salónu. Tantrická masáž pomáhá při depresích, svalovém napětí, u párů předchází problémům v sexuální oblasti a podporuje krevní oběh.

Průběh erotické masáže pro páry

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte ještě ve dveřích.

Před každou párovou masáží vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám sprchu. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Masérka při masáži použije nahřáté ručníky, hebká peříčka i vonné aromaterapeutické oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru.

Masérka je při masáži pro dva zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Masáž pro dva nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí párové masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhy můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Prosíme o dodržení času Vaší rezervace.

Erotické masáže pro páry si záhy zamilujete, o jejich přínosu není pochyb. A v čem spočívá největší plus? Erotická masáž pro dva je nejen výtečným uvolněním těla, ale také může pomoci vylepšit váš vztah, pokud poslední dobou nemůžete najít tu správnou inspiraci. Náš masážní salon se zaměřuje na relaxační erotické masáže pro dva, při kterých zažijete chvilky skutečné rozkoše. A co může být lepšího, než společné uvolnění. Prožijte u nás krásné chvilky se sličnými a velice šikovnými masérkami, užívejte si sexy masáže pro páry.

Ceník erotické masáže pro dva 

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. - 4000 Kč 
1,5 hod. - 6400 Kč 
2 hod. - 8800 Kč

Naše krásné masérky

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší erotickou masáž pro dva na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter