Erotická masáž pro páry

Objednat se

 

Odpočiňte si při masáži pro dva a zpestřete svůj vztah neobvyklým zážitkem. Prožijte se svým milovaným protějškem chvilky nabité vzrušením a erotikou.

  • společným prožitkem upevníte vztah
  • odpočinete si a uvolníte se
  • zažijete společné vyvrcholení

Masáž pro páry vychází z tradiční tantrické masáže, která uvolňuje nahromaděné napětí a rozvádí energii do celého těla. Při masáži zažijete dokonalé uvolnění a skvěle si odpočinete. Naše masérky vám speciálními tantrickými hmaty uvolní zablokované energetické dráhy v těle a naplní vás novou životní sílou.

Pro masáž v páru doporučujeme dvě masérky pro maximální využití celého času masáže. Zažijete při ní nový rozměr erotična a vzrušení. Při masáži používají masérky delikátní masážní oleje, příjemně nahřáté ručníky a hravá peříčka. Masáž si užijete všemi smysly. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje speciální pozornost.

Párová masáž

Právě masáží intimních partií neboli masáží joni a masáží lingamu je masáž pro páry ukončena. Uvolňující masáž pro dva si vychutnáte v intimně osvětlené místnosti a v důvěrné atmosféře masážního salónu. Tantrická masáž pomáhá při depresích, svalovém napětí, u párů předchází problémům v sexuální oblasti a podporuje krevní oběh.

Průběh erotické masáže pro páry

Před každou párovou masáží vás masérka doprovodí do koupelny a nabídne vám sprchu. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Masérka při masáži použije nahřáté ručníky, hebká peříčka i vonné aromaterapeutické oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru.

Masérka je při masáži pro dva zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Masáž pro dva nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí párové masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhy můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Prosíme o dodržení času Vaší rezervace.

Erotické masáže pro páry si záhy zamilujete, o jejich přínosu není pochyb. A v čem spočívá největší plus? Erotická masáž pro dva je nejen výtečným uvolněním těla, ale také může pomoci vylepšit váš vztah, pokud poslední dobou nemůžete najít tu správnou inspiraci. Náš masážní salon se zaměřuje na relaxační erotické masáže pro dva, při kterých zažijete chvilky skutečné rozkoše. A co může být lepšího, než společné vyvrcholení. Prožijte u nás krásné chvilky se sličnými a velice šikovnými masérkami, užívejte si sexy masáže pro páry.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter