Vzájemná erotická masáž Praha

Objednat se

 

Vzájemná masáž je jediný druh erotické intimní masáže, kdy si můžete vyměnit roli s masérkou a oplatit jí příjemné a uvolňující doteky.

Smyslem vzájemné erotické masáže je především hluboké uvolnění klienta, stejně jako u klasické erotické masáže a intimní masáže, ale s tím rozdílem, že klientův prožitek je obohacený o intenzitu vzájemného doteku s masérkou.

Během vzájemné masáže může klient nejen přijímat slastné doteky, ale také se zapojit a masírovat krásnou masérku. Vzájemné doteky vytváří unikátní zážitek, který posouvá erotickou masáž na novou úroveň slasti a intimity.

Při smyslné erotické a intimní masáži může být někdy těžké neoplatit masérce příjemné doteky. Kvůli tomu jsme vytvořili vzájemnou erotickou masáž, kterou některé z našich krásných masérek poskytují.

Při výběru masérky myslete na to, že vzájemnou erotickou masáž nabízí jen některé masérky, není možné tuto masáž vyžadovat po všech masérkách.

Vzájemná erotická masáž Praha

Průběh vzájemné erotické masáže

Po příchodu do salonu vás krásná masérka přivítá a odvede do masážního pokoje. Na začátku vás čeká uvolňující masáž celého těla, po které masérka pomalu přejde i k masáži intimních partií. Celkový zážitek je obohacen také o příjemnou vizuální stránku a klient může během masáže obdivovat krásné nahé tělo masérky.

Průběh vzájemné erotické masáže se odvíjí od dohody s masérkou, kdy si před masáží nastavíte hranice, aby byl prožitek oboustranně příjemný a nic jej nenarušilo. Masáž můžete krásné masérce oplatit na začátku, na konci nebo střídavě během celé masáže, vše závisí na předchozí domluvě s masérkou.

Kouzlo vzájemného doteku

Klient při vzájemné masáži zažívá nejen fyzické potěšení z masáže, ale zároveň se aktivně podílí na vytváření a sdílení tohoto zážitku s masérkou, což může znásobit jeho celkový prožitek a intenzivní pocity z masáže.

Vzájemný dotek má silný emocionální a psychologický dopad. Je prokázáno, že příjemný fyzický kontakt může snižovat stres, vyvolávat pocity štěstí, a dokonce zlepšovat celkovou psychickou pohodu. Vzájemný dotek přináší jedinečné potěšení, které je při vzájemné erotické masáži o to silnější.

Masérka NENABÍZÍ: vzájemné uspokojování, orální ani klasický sex a jiné sexuální služby včetně líbání. Nevhodným chováním či návrhy můžete masérku urazit tak, že masáž okamžitě ukončí.

Doplňkové služby

Znásobte své potěšení a doobjednejte si některou z doplňkových služeb, na úvod například svůdný lap dance, který vám před masáží hezky rozproudí krev. Velmi oblíbená je také masáž hráze nebo masáž prostaty. Chcete-li něco opravdu netradičního, nebojte se vyzkoušet footjob.

Ceník vzájemné erotické masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 3100 Kč -
1,5 hod. 4500 Kč -

Masérky nabízející vzájemnou masáž

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Dominika Praha   Erotická a tantra masérka Nela Praha   Erotická a tantra masérka Emily Praha

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter