Klasická relaxační masáž Praha

Objednat se

 

Klasická relaxační masáž je určena k navození uvolnění a relaxace. Cílem je uvést tělo klienta do pocitu pohody, uvolnit zatuhlé partie a pomoci se vstřebáváním metabolitů. Masér se soustření na použití pomalých hmatů, jakými je roztírání a válení. Pocit navozené fyzické a psychické pohody má nezřídka za následek usnutí klienta během procedury, což není na škodu, ba naopak.

Zastavte se v našem pražském masážním salonu a vyzkoušejte opravdové uvolnění na vlastní kůži. Doporučujeme vám vyzkoušet také masáž odstraňující únavu nebo přípravnou masáž.

Relaxační masáž Praha

Ceník relaxační masáže na Praze 4

Druh masáže Cena masáže
Klasická relaxační masáž 1600 Kč

Kam na nejlepší klasickou relaxační masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně deset minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 40 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter