Masáž prostaty Praha

Objednat se

 

Dopřejte si mýty opředenou masáž prostaty a zažijte neuvěřitelně silné uvolnění. Důvěrná atmosféra nabitá vzrušením vás dovede k nezapomenutelnému zážitku, masáž prostaty totiž patří k nejintenzivnějším erotickým masážím. Dopřejte si smyslnou masáž s happy endem.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Prostata je považována za mužskou obdobu bodu G. Jedná se o jednu z nejdůležitějších žláz v mužském těle, která je obvykle velká asi jako vlašský ořech. Samotné masáži prostaty předchází masáž penisu a vašich intimních partií. Teprve poté masérka přejde k masáži hráze, kterou stimuluje prostatu z vnější strany. Už v této fázi budete pociťovat velmi silné vzrušení.

Masáž prostaty Praha

Poté masérka přejde k uvolňující masáži okolí vašeho análního otvoru, až do něj nakonec jemně prstem pronikne a bude prostatu stimulovat přímo. Její masáž vás přivede k dokonalému uvolnění. Při masáži použije masérka dostatek oleje, takže se celá masáž stane dokonalým prožitkem.

Vychutnejte si masáž prostaty v erotické atmosféře našeho masážního salonu v Praze a užijte si citlivou a něžnou péči našich krásných masérek. Obzvlášt ji doporučujujeme jako doplněk k naší novince – masáži Milking Table, která vám přinese nepoznanou slast. Krásně se uvolníte a uděláte i něco pro své zdraví.

Masáž prostaty nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí masáže prostaty a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Zdravotní masáž prostaty Praha

Chcete pomoci se svým vzrušením a posílit vaši prostatu? V takovém případě jsme připraveni vám pomoci a naše šikovné i krásné masérky zajistí dokonalý prožitek se zdravotní masáží, na který jen tak nezapomenete. Jsme profesionálním masérským salónem, ve kterém zažijete erotiku, ale také dokonalé uvolnění těla. Zdravotní masáže prostaty již pomohly mnoha mužům vrátit do jejich života jiskru a závoj intimity.

Masáž prostaty přináší celou řadu pozitivních efektů na zdraví muže: pomáhá řešit potíže s erekcí, podporuje správné vylučování a povzbudí vaše libido. Je tedy prospěšná nejen pro vaše zdraví, ale i partnerský život.

Zavítejte k nám, uvolněte se a nechte si masírovat nejprve penis, poté také samotnou prostatu. Věřte, že naše masérky budou při zdravotní prostatické masáži velmi pečlivé a přivedou vás do takového stavu extáze, na který do smrti nezapomenete. Zdravotní masáž penisu si oblíbíte a uděláte něco pro zdraví své prostaty.

Ceník masáže prostaty

Masáž prostaty si lze doobjednat jako doplňkovou službu k některé z námi nabízených erotických masáží. Vybírejte z variant s jednou nebo dvěma masérkami.

Název služby 1 masérka 2 masérky
Masáž prostaty 500 Kč 1.000 Kč

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako svůdný lap dancefootjob, nebo masáž hráze. Ženy si mohou dopřát také masáž joni, zatímco na muže čeká masáž lingamu.

Kam na nejlepší masáž prostaty na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek   10:00 - 22:00
Sobota - Neděle  11:00 - 21:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter