Masáž penisu Praha

Objednat se

 

Vychutnejte si erotickou masáž penisu a varlat – nechte o své mužství pečovat krásnou masérku. Při erotické masáži zažijete elektrizující vzrušení a dokonalé uvolnění.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Masáž penisu patří k nejoblíbenějším částem erotické masáže. Masérka se při ní pečlivě věnuje vašemu penisu, varlatům i jejich nejbližšímu okolí. Něžné a hravé dotyky šikovných rukou vás přivedou k naprosté blaženosti. Běžnou součástí masáže penisu bývá vyvrcholení. Dopřejte si žhavou masáž s happy endem!

Těšit se můžete na řadu pomalých i rychlejších hmatů, které vás dovedou k doposud nepoznané slasti. Zjistíte, kde přesně se nachází vaše erotogenní zóny a harmonizujete své fyzické i psychické tělo. Masáž intimních partií dokáže zlepšit jejich funkčnost a pomůže vám k pevnější erekci.

TIP! Vyzkoušejte naši novinku – masáž Milking Table. Ručíme vám za to, že poznáte zcela nový rozměr masáže penisu.

Masáž penisu Praha

Proč vyzkoušet tuto masáž

  • Zbavíte se stresu a napětí
  • Prokrvením penisu podpoříte jeho zdravou funkci
  • Pomocí masáže penisu můžete trénovat svou výdrž
  • Naučíte se nové možnosti stimulace penisu
  • Zažijte ojedinělou slast
  • Podpoříte své hlubší vnímání doteků

Budete-li si masáž penisu dopřávat pravidelně, zlepšíte celkový zdravotní stav své mužské chlouby. Masážní techniky uvolňují svalstvo vašich intimních partií a penis je lépe prokrvován. Po masáži penisu se budete cítit příjemně uvolnění a spokojení. Nebojte se podobnou masáž zařadit i do předehry s partnerkou a budete-li mít chuť, vyzkoušejte také masáž nohama neboli footjob.

Při masáži lingamu se velmi často oddaluje vyvrcholení, naučíte se tak trénovat svou výdrž. Oddálený orgasmus s sebou přináší také další benefity. Mezi ně patří silnější a intenzivnější orgasmus, ať už při masáži nebo následném milostném aktu s partnerkou. Na slast, kterou vám přinese masáž penisu jen tak nezapomenete a budete ji chtít opakovat. Pravidelnost vám pomůže nejen pro posílení fyzického a psychického zdraví, ale také výrazně zlepší váš milostný život.

Užijte si intenzivní masáž penisu i varlat a odpočiňte si v intimní atmosféře erotického masážního salónu v Praze.

Ceník masáže penisu Praha

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
0,5 hod. 1800 Kč  -
0,75 hod. 2200 Kč  -
1 hod. 2400 Kč -
1,5 hod. 3500 Kč -

Masérky nabízející erotickou masáž penisu v Praze

Erotická masérka Amanda Praha    Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Laura Praha   Erotická masérka Julie Praha   Erotická masérka Melissa   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Emily Praha   Erotická masérka Aneta Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická masérka Olívie Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Lucy Praha   Erotická masérka Míša Praha   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Lea Praha   Erotická masérka Mia Praha   Erotická masérka Merry Praha   Erotická masérka Katrin Praha   Erotická masérka Diana Praha

Kam na nejlepší masáž penisu na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter