Milking Table Praha

Objednat se

Vyzkoušejte naši novinku a užijte si smyslnou masáž na lehátku s otvorem pro přirození, tzv. Milking Table. Nechte se hýčkat krásnou masérkou nebo masérkami, uvolněte se a zbavte se stresu.

Erotické masáže byly již po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masážPussycat masážlesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou. A právě Milking Table je jednou z těch nejzajímavějších.

  • Podpořte zdravé fungování svého penisu,
  • trénujte svou výdrž,
  • okuste dokonalé uvolnění.

Co je to Milking Table?

Jsme jedním z mála masážních salonů v Praze, které Milking Table nabízí. Jedná se o naprostou raritu, kterou zažijete pouze v hlavním městě, nikde jinde v republice na ni totiž zřejmě nenarazíte. Nebojte se vyzkoušet sexy masáže v Praze.

Tento typ masáže probíhá vleže na již zmiňovaném speciálním lehátku s otvorem na penis a prožijete ji v dokonalé intimní atmosféře našeho salonu.

Masáž Milking Table Praha   Milking Table v Praze

Jak probíhá masáž Milking Table

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Nejprve vás čeká příjemná sprcha, kde se krásně uvolníte a připravíte na masáž. Poté už zamíříte rovnou k lehátku a erotické dobrodružství může začít.

Masérka se nejprve věnuje masáži zad a celého těla. Uvolní tak svalové napětí a postupně vás naladí na vlnu relaxace. Aby byly vaše pocity co nejintenzivnější, používá vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masíruje nejen rukama, ale potěší vás i žhavou masáží tělo na tělo, podobně jako je tomu u nuru masáže. Masérka po vás klouže nahým naolejovaným tělem a postupně umocňuje vaše vzrušení.

Následně se masérka přesune pod masážní stůl, kde se zaměří výhradně na vaše přirození a jeho nejbližší okolí. Žhavá masáž penisu vás přivede do stavu naprosté blaženosti. Masérka se vám bude plně věnovat po dohodnutou dobu. Masáž Milking Table není sexuální službou, nezahrnuje orální ani klasický sex a tyto služby nelze poskytnout ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Přínosy masáže Milking Table

Během jedinečné Milking Table masáže v našem salonu v Praze se nejen dokonale uvolníte a nasbíráte novou inspiraci, ale také se zdokonalíte v ovládání vlastní sexuální energie. Tato žhavá masáž prověří vaše sebeovládání i výdrž.

Je obecně známo, že erotické masáže pozitivně ovlivňují i zdraví, podporují potenci a chuť na sex. Masáž Milking Table je rovněž skvělou zbraní proti stresu a potížím s prostatou. Navíc dokáže účinně zvýšit vaše sebevědomí, odbourat stud a naučí vás přijmout své tělo takové, jaké je.

Odbourejte každodenní starosti, zbavte se ztuhlých svalů a nastartujte své libido. Naše šikovné a krásné masérky vám s tím pomohou.

Milking Table v Praze

Doplňkové služby

Toužíte po ještě větším prožitku z Milking Table? Vyzkoušejte tuto ojedinělou masáž se dvěma masérkami, které vám v luxusních pokojích našeho masážního salonu dopřejí dvojnásobné potěšení. Zatímco se jedna bude věnovat vašemu přirození, druhá umocní vaše vzrušení například smyslnou masáží tělo na tělo. Ještě před masáží vás obě rády rozparádí hříšným lap dancem.

Chcete zažít opravdu dokonalé uvolnění? Objednejte si také masáž análního otvoru a prostaty, masáž hráze nebo footjob. V kombinaci s těmito doplňkovými službami poznáte nový rozměr erotiky, a to obzvlášť v případě, že vás hýčkají hned dvě masérky najednou.

5 důvodů, proč pro vás naše krásné masérky vyprosily Milking Table

Jak už víte, Milking Table je poměrně ojedinělý – proč nás tedy napadlo začít tuto službu nabízet? Poděkujte našim krásným slečnám, které se rozhodly dát vám pocítit něco naprosto elektrizujícího a Milking Table pro vás vyprosily.

Pocit naprostého odevzdání

Při sexu hraje muž obvykle aktivní roli, ale během masáže Milking Table nemáte jinou možnost, než se zcela uvolnit do pasivní polohy a poddat se dotekům masérky. Zažijete pocit naprostého odevzdání a blaha. Nechte naše kočky, aby se vás zcela zmocnily a přivedly vás do extáze.

Je to něco jedinečného

Zažíváte rádi něco nového? Cítíte vždy to rostoucí očekávání, vzrušené chvění a zostření smyslů? Přesně tyhle pocity tomu dávají šťávu. Tento nový a jedinečný zážitek vás společně s našimi šikovnými masérkami uvede do stavu beztíže.

Zažijete dvojnásobnou rozkoš

Pokud jste už někdy leželi na speciálním lehátku pro Milking Table, zjistili jste, že je to zcela jedinečný zážitek.

Užijete si malou show

Masérka si dává záležet nejen na tom, co cítíte, ale i na tom, co vidíte. Už ve sprše vás rozžhaví svým nádherným tělem a i při masáži je zcela nahá.

Tip: Vyzkoušejte Milking Table v kombinaci se zrcadlem. Při jeho šikovném umístění se malá show promění ve velkou.

Téměř nekonečné možnosti

Že se největší prožitek z Milking Table omezuje jen na masáž penisu? Ale kdeže! Možnosti masážního stolu jsou téměř nekonečné a nápady našich masérek také. Žhavá masáž body to body, při které po vás masérka klouže svým nahým tělem, masáž prostaty, masáž hráze, footjob… Možností je spousta. Masáž penisu a bouřlivé uvolnění už je jen třešničkou na dortu.

Ceník Milking Table v Praze

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 3000 Kč 6000 Kč
1,5 hod. 4500 Kč 9000 Kč

Krásné dívky, které vás potěší masáží Milking Table v Praze

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter