Excelent spa masáž

Objednat se

 

Masáž Excelent Spa je masáž, při které zapomenete na všechny všední starosti. Nechte se hýčkat našimi krásnými masérkami a prožijete uvolňující masáž plnou vzrušení. Při masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly.

Excelent Spa masáž

Před začátkem masáže Vás masérka doprovodí do sprchy, pomocí jemného tělového peelingu ze soli z Mrtvého moře připraví Vaše tělo na uvolňují masáž. Při masáži užije něžná tantrická pírka, aby otevřela bránu Vašich smyslů, vonných olejů ale i lávových kamenů na uvolnění svalů. Běžnou součástí této masáže je i závěrečná masáž hlavy a obličeje.

Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Masáž Excelent Spa spojuje techniky klasické erotické masáže, masáže intim, tantrické masáže a masáže tělo na tělo.

  • exkluzivní smyslný zážitek
  • kombinace víc masáží najednou
  • harmonizace těla a mysli

Těšit se můžete na intenzivní zážitek, který budete rozhodně chtít zopakovat. Spa masáž celého těla zharmonizuje vaše tělo, nechá odpočinout mysl a přinese s sebou nové prožitky. Užijete si doteky, které vás naučí, jak vnímat své tělo, uvolnit napětí a odplavit veškerý stres. Budete se cítit jako znovuzrození.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter