Excelent Spa masáž Praha

Objednat se

 

Masáž Excelent Spa je speciální erotická masáž, při které zapomenete na všechny všední starosti. Nechte se hýčkat našimi krásnými masérkami v příjemném prostředí erotického masážního salonu v Praze a prožijete uvolňující masáž plnou vzrušení. Při masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly.

Excelent Spa masáž Praha

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před začátkem masáže vás masérka doprovodí do sprchy, kde pomocí jemného tělového peelingu ze soli z Mrtvého moře připraví vaše tělo na uvolňují masáž. Při masáži použije vonné oleje pro maximální uvolnění. Běžnou součástí této masáže je i závěrečná masáž hlavy a obličeje.

Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Masáž Excelent Spa spojuje techniky klasické erotické masáže, intimní masáže, tantrické masáže a masáže tělo na tělo.

  • exkluzivní smyslný zážitek
  • kombinace víc masáží najednou
  • harmonizace těla a mysli

Těšte se na intenzivní zážitek, který budete rozhodně chtít zopakovat. Spa masáž celého těla zharmonizuje vaše tělo, nechá odpočinout mysl a přinese s sebou nové prožitky. Užijete si doteky, které vás naučí, jak vnímat své tělo, uvolnit napětí a odplavit veškerý stres. Budete se cítit jako znovuzrození.

Excelent Spa masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí Excelent Spa masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník Excelent Spa masáže Praha 4

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1,5 hod. 4000 Kč  8000 Kč 
2 hod. 4800 Kč  9600 Kč 

Doplňkové služby

Nechte se hýčkat ještě o kousek více a přiobjednejte si k masáži některé z našich doplňkových služeb. Milujete-li footfetish, naše masérky rády použijí k masáži své krásné dlouhé nohy. Nabízíme také hřížný lap dance nebo několik druhů masáží zaměřených hlavně na intimní partie – masáž prostaty či hrázemasáž joni nebo masáž lingamu.

Objednat se na Excelent Spa masáž na Praze 4

Masérky nabízející erotickou masáž penisu v Praze

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší erotickou Excelent Spa masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter