Excelent spa masáž

Objednat se

 

Masáž Excelent Spa je masáž, při které zapomenete na všechny všední starosti. Nechte se hýčkat našimi krásnými masérkami a prožijete uvolňující masáž plnou vzrušení. Při masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly.

Před začátkem masáže Vás masérka doprovodí do sprchy, pomocí jemného tělového peelingu ze soli z Mrtvého moře připraví Vaše tělo na uvolňují masáž. Při masáži užije něžná tantrická pírka, aby otevřela bránu Vašich smyslů, vonných olejů ale i lávových kamenů na uvolnění svalů. Běžnou součástí této masáže je i závěrečná masáž hlavy a obličeje.

Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Masáž Excelent Spa spojuje techniky klasické erotické masáže, masáže intim, tantrické masáže a masáže tělo na tělo.

  • exkluzivní smyslný zážitek
  • kombinace víc masáží najednou
  • harmonizace těla a mysli

Těšit se můžete na intenzivní zážitek, který budete rozhodně chtít zopakovat. Spa masáž celého těla zharmonizuje vaše tělo, nechá odpočinout mysl a přinese s sebou nové prožitky. Užijete si doteky, které vás naučí, jak vnímat své tělo, uvolnit napětí a odplavit veškerý stres. Budete se cítit jako znovuzrození.

Ceník Excelent Spa masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1,5 hod. 4000 Kč  7800 Kč 
2 hod. 4800 Kč  9400 Kč 
excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter