Tantra masáž

Objednat se

 

Poddejte se starodávné tantrické masáži a uvolněte mystickou erotickou energii. Tradiční tantrická masáž vás neskutečně vzruší, uvolníte při ní nahromaděné napětí a krásně si odpočinete.

  • získáte novou životní sílu
  • zažijete elektrizující vzrušení
  • masérka se intenzivně věnuje vašim intimním partiím

Tantrická masáž v sobě spojuje sexuální i duchovní prvky. Na rozdíl od klasické erotické masáže proto zažijete při tantrické masáži nový rozměr erotična a vzrušení. Pokud se chcete dokonale uvolnit, vyzkoušejte tantrickou masáž s našimi zkušenými masérkami.

Tantrická masáž

Masérka při masáži speciální technikou promasíruje celé vaše tělo, uvolní zablokovanou energii a naplní vás novou životní sílou. Při tantra masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Běžnou částí smyslné tantrické masáže je vaše vyvrcholení v průběhu či na jejím konci.

Tantrickou masáž prožijete v intimně osvětlené místnosti a důvěrné atmosféře. Právě pocit tělesné blízkosti je pro tantrickou masáž velice důležitý. Tantra masáž pomáhá při poruchách erekce, předčasné ejakulaci, při depresích, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Jemné dotyky masérky si při erotické masáži vychutnáte po dobu 1,5 hodiny.

Jak probíhá tantrická masáž

Před každou tantrickou masáží vás masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Masérka při masáži použije nahřáté ručníky, hebká peříčka i vonné aromaterapeutické oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru.

Průběh tantrické masáže

Masérka je a při tantra masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Tantrická masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí tantrické masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Tantrická masáž Praha

Tantrické masáže v Praze jsou v současnosti velice oblíbené u mužů i žen a není divu, budete se po nich cítit jako znovuzrození. Tak zavítejte do našeho příjemného prostředí a nechte se masírovat podle starých a osvědčených postupů. O tantrické masáži těla je známo, že dokáže také léčit, například poruchy s erekcí u mužů či se vzrušivostí u žen.

Tantrická masáž penisu

Tantrická masáž penisu vám přinese skvělé uvolnění a může dokonce pomáhat s lepší erekcí. Erotické hrátky s partnerkou pak pro vás budou mnohem intenzivnějším zážitkem. Tantrické masáže penisu vedou k silnému vyvrcholení, které jste možná doposud neprožili. Nebojte se pánové zavítat do našeho masážního, nikoliv erotického klubu, kde ovšem realizujeme tantra masáže penisu, které jsou erotické a velice podmanivé, stejně jako prostředí našich separé pokojíků. Tantra masáž penisu může být klidně i skvělým dárkem od partnerky, pro muže, co mají rádi změnu.

Tantrická masáž pro páry

Tantrické masáže pro páry jsou jednou z efektivních cest, jak vylepšit váš poněkud pokulhávající vztah s partnerem, dokážou léčit tělo i mysl. Tak vyzkoušejte služby našich krásných a zručných dívek, které promění dosavadní sny ve skutečnost a účinek tantrické masáže pro dva bude blahodárný. Tantrická masáž pro páry probíhá tak, že masérka či masérky vás budou postupně uvádět do podmanivých erotických hříček a bude jen na vás, jak moc si to budete užívat. A věřte, že po tom, co absolvujete tantra masáže pro páry, dojde k renesanci vztahu.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter