Tantrická masáž Praha

Objednat se

 

Starodávné tantrické masáže v našem salonu v Praze uvolní erotickou energii a vy zažijete dosud nepoznananou slast. Tradiční tantrická masáž vás neskutečně vzruší, uvolníte při ní nahromaděné napětí a krásně si odpočinete.

  • získáte novou životní sílu
  • zažijete elektrizující vzrušení
  • masérka se intenzivně věnuje vašim intimním partiím

Tantra masáž v sobě spojuje sexuální i duchovní prvky. Na rozdíl od klasické erotické masáže proto zažijete při tantrické masáži nový rozměr erotična a vzrušení. Pokud se chcete dokonale uvolnit, vyzkoušejte tantrickou masáž s našimi zkušenými masérkami.

Erotické masáže byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masážPussycat masážlesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou. Kořením tantrické masáže je právě duchovno.

Tantrická masáž Praha

Masérka při masáži speciální technikou promasíruje celé vaše tělo, uvolní zablokovanou energii a naplní vás novou životní sílou. Při tantra masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Běžnou částí smyslné tantrické masáže je dokonalé uvolnění.

Tantrickou masáž prožijete v intimně osvětlené místnosti a důvěrné atmosféře. Právě pocit tělesné blízkosti je pro tantrickou masáž velice důležitý. Tantra masáž pomáhá při poruchách erekce, předčasné ejakulaci, při depresích, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Jemné dotyky masérky si při erotické masáži vychutnáte po dobu 1,5 hodiny.

Jak probíhá relaxační tantrická masáž

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před každou relaxační masáží vás tantra masérka doprovodí do koupelny. Po příjemné sprše přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Masérka při masáži použije nahřáté ručníky, hebká peříčka i vonné aromaterapeutické oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masáž intimních partií je běžnou součástí tantra masáže.

Tantrické masáže Praha

Masérka je při tantra masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Tantrická masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí tantrické masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Svým návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Tantrické masáže Praha

Tantra masáže na Praze 4 jsou v současnosti velice oblíbené u mužů i žen a není divu, budete se po nich cítit jako znovuzrození. Tak zavítejte do našeho příjemného prostředí a nechte se masírovat podle starých a osvědčených postupů. O tantrické masáži těla je známo, že dokáže také léčit, například poruchy s erekcí u mužů či se vzrušivostí u žen, ale má i mnoho dalších zdravotních účinků. Přijďte si odpočinout a užít si erotickou masáž v centru Prahy.

Tantrická masáž penisu

Tantrická masáž penisu vám přinese skvělé uvolnění a může dokonce pomáhat s lepší erekcí. Erotické hrátky s partnerkou pak pro vás budou mnohem intenzivnějším zážitkem. Tantrické masáže penisu vedou k silnému uvolnění, které jste možná doposud neprožili. Nebojte se pánové zavítat do našeho masážního, nikoliv erotického klubu, kde ovšem realizujeme tantra masáže penisu, které jsou erotické a velice podmanivé, stejně jako prostředí našich separé pokojíků. Tantra masáž penisu může být klidně i skvělým dárkem od partnerky, pro muže, co mají rádi změnu.

K tantrické masáži právě masáž lingamu neodmyslitelně patří, avšak ani dámy nemusí zůstat stranou. V našem salonu v centru Prahy si ženy vychutnají smyslnou tantrickou masáž zakončenou masáží joni, která rozproudí energii nahromaděnou v okolí intimních partií a rozvede ji do celého těla.

Tantrická masáž pro páry

Tantrické masáže pro páry jsou jednou z efektivních cest, jak vylepšit váš poněkud pokulhávající vztah s partnerem, dokážou léčit tělo i mysl. Tak vyzkoušejte služby našich krásných a zručných dívek, které promění dosavadní sny ve skutečnost a účinek tantrické masáže pro dva bude blahodárný. Tantrická masáž pro páry probíhá tak, že masérka či masérky vás budou postupně uvádět do podmanivých erotických hříček a bude jen na vás, jak moc si to budete užívat. A věřte, že po tom, co absolvujete tantra masáže pro páry, dojde k opravdové renesanci vztahu.

Kouzlo intimního rituálu si mohou vychutnat ženy i bez přítomnosti partnera. Tantra masáže pro ženy jsou skvělou možností, jak lépe poznat své tělo, naučit se jej milovat a okusit zcela jinou úroveň intimity.

Ceník tantrické masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1,5 hod. 4.000 Kč -
2 hod. 5.200 Kč -

Doplňkové služby

K tantrické masáži si můžete přiobjednat některou z našich doplňkových služeb a nechat se tak hýčkat ještě o kousek více. Milujete-li footfetish, naše krásné masérky rády použijí k masáži své dlouhé nohy. Užít si můžete i hříšný lap dance a masáž hráze nebo masáž prostaty, která umocní vaše uvolnění.

Objednat se na tantrickou masáž v Praze

Masérky nabízející tantrickou masáž

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   

Kam na nejlepší tantrickou masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter