Druhy masáží: Erotické služby Praha

 

Užijte si příjemný relax a dokonalé uvolnění ve společnosti našich krásných masérek. V noblesních prostorách masážního salonu na Praze 4 si můžete vybrat z pestré palety různých erotických masáží.

 
Vzájemná erotická masáž

Vzájemná masáž je jediným druhem erotické intimní masáže, během které si můžete vyměnit roli s masérkou a oplatit jí příjemné a uvolňující doteky. Vzájemné doteky vytváří zcela unikátní zážitek, který posouvá erotickou masáž na docela novou úroveň slasti a intimity.

Více zde
Intim masáž

Vyzkoušejte i smyslnou intimní masáž. Pomůže vám probudit vášeň i v dlouhodobém vztahu, podpoří vaše sebevědomí a naučíte se milovat své vlastní tělo. Intimní masáž vás uvolní a ukáže nové erotogenní zóny vašeho těla. Těšit se můžete na dosud nezažité intenzivní uvolnění.

Více zde
Erotická masáž

Erotická masáž představuje příjemně strávený čas plný vzrušení. Potěší všechny vaše smysly, naučí vás přijímat rozkoš a navíc působí blahodárně nejen na psychické, ale i fyzické zdraví. Užijte si pravou erotickou masáž a nechte o sebe pečovat našimi krásnými masérkami.

Více zde
BDSM masáže
BDSM masáž

Láká vás svazování, otroctví či škádlení? Toužíte vyzkoušet něco netradičního, „zakázaného“? Pak je žhavá BDSM masáž přesně tím, co hledáte. Zahrnuje různé druhy aktivit, jako svazování či spanking, a to za využití mnoha pomůcek – bičů, pout nebo třeba horkého vosku.

Více zde
Královská Excelent masáž
Královská Excelent

Doporučujeme Vám Královskou Excelent masáž, která probudí vaše smysly a odemkne nevídané pocity slasti a uspokojení. Při masáži se používají lávové kameny, které příjemně prohřívají unavená místa, pozvolna zvyšují citlivost a vedou k příjemnému silnému uvolnění.

Více zde
Excelent spa

Při masáží Excelent Spa zapomenete na všechny všední starosti. Nechte se hýčkat našimi krásnými masérkami a prožijete uvolňující masáž plnou vzrušení. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně vašich intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost.

Více zde
Tantrická masáž

Pokud chcete poznat smyslnou masáž, při které probudíte všechny své smysly, rozhodně si nenechte ujít tantrickou masáž. Čeká vás duchovní zážitek, intenzivní uvolnění a láska ke svému tělu. Nechte se rozmazlovat a uvolněte mystickou erotickou energii.

Více zde
Nuru masáž

Nuru masáž pocházející z Japonska představuje unikátní druh erotické, velmi smyslné masáže, při které masérka na vaše tělo nanese speciální nuru gel a bude po vašem těle svým nahým tělem klouzat a vynalézavými pohyby a polohami těla vás masírovat.

Více zde
Čtyřruční masáž

Dvakrát víc doteků, dvakrát víc smyslnosti a dvakrát víc prožitků – tuto jedinečnou masáž si nesmíte nechat ujít! Nechte se hýčkat hned dvěma masérkami, čtyřruční masáž ve vás probudí erotický náboj a vy si budete přát, aby tato masáž trvala věčně a nikdy neskončila.

Více zde
Masáž pro páry

Úžasným zpestřením dlouhodobého vztahu je masáž pro páry. Užít si rozkoš a vzrušení si můžete společně se svým protějškem. Tyto společné chvíle plné erotiky vám pomohou i v osobním milostném životě. Nechte se hýčkat a probuďte v sobě opět vášeň.

Více zde
Masáž pro muže

Vychutnejte si masáž pro muže, která se zaměřuje na zvýšení libida, posílení imunity, ale také odbourává stres a únavu. Při této masáži se dokonale uvolníte a těšit se můžete na intenzivní uvolnění. Tato masáž pomáhá řešit i předčasnou ejakulaci, případně problémy s neplodností.

Více zde
Masáž pro ženy

I ženy si zaslouží něhu, příjemné doteky a vzrušení. Vyzkoušejte masáž pro ženy, která vás zasvětí do magického světa tantry. Naučte se milovat své vlastní tělo, zvyšte svou chuť na sex a nechte v sobě rozproudit novou energii. Erotická masáž navíc podporuje hubnutí a podporuje mladistvý vzhled.

Více zde
masáž penisu
Masáž penisu

Vychutnejte si masáž penisu a nechte o své mužství pečovat krásnou masérkou. Zažijete elektrizující vzrušení a dokonalé uvolnění. Masáž penisu patří k nejoblíbenějším částem erotické masáže. Něžné a hravé dotyky vás přivedou k naprosté blaženosti, kterou si zamilujete.

Více zde
milking table
Masáž Milking Table

Vyzkoušejte naši novinku Milking Table a užijte si smyslnou masáž na lehátku s otvorem pro přirození. Nechte se hýčkat až k bouřlivé extázi naší krásnou masérkou nebo masérkami, uvolněte se a zbavte se stresu. Jedná se o naprostou raritu, kterou zažijete jedině v Praze.

Více zde

Sportovní a regenerační masáž

Sportovní a regenerační masáž je známa také jako klasická relaxační masáž či švédská masáž. Jde v Evropě o základní typ masáží, který se používá před a po sportovním výkonu, při namožení částí těla, typicky u bolesti zad a šíje, nohou a chodidel. 

Sportovní masáž je soubor hmatů využívající tření, roztírání, hnětení, tepání, chvění a pohyb v kloubech. Jejich užití závisí na tom, zdali se jedná o masáž zklidnující či povzbudivou.

Masáž se provádí vleže na masérském lehátku.

 

Doplňkové služby

Užijte si příjemný relax a uvolnění ve společnosti našich krásných masérek. V noblesních prostorách masážního salónu si můžete vybrat z pestré palety různých erotických masáží.

Lap Dance

Smyslnost a erotická atmosféra vás čeká při lap dance. Jedná se o tanec v sexy prádle, na který se můžete těšit před samotnou masáží. Masérka vám dopřeje rozkoš pohyby boků a zadečku a vy si užijete intenzivní vzrušení se zapojením všech smyslů.

Více zde
Footjob

Chcete zkusit něco nového a zažít dosud nepoznané vzrušení? Zapomeňte na klasickou masáž penisu rukou a dopřejte si originální footjob. Dlouhé sexy nohy našich krásných masérek se vám postarají o nezapomenutelný zážitek.

Více zde
Masáž prostaty

Pokud si myslíte, že jste zkusili už všechno, nechte se vyvést z omylu. Dopřejte si mýty opředenou masáž prostaty a zažijte neuvěřitelně silné uvolnění. Důvěrná atmosféra nabitá vzrušením vás dovede k nezapomenutelnému zážitku.

Více zde
Masáž hráze

Vychutnejte si intenzivní pocity při masáži hráze a zažijte pocit dokonalého uvolnění. Šikovné ruce zkušené masérky vám zaručí výjimečný zážitek. Během masáže hráze je stimulována prostata, která je právem považována za mužský bod G.

Více zde
Masáž joni

Nechte se hýčkat při smyslné joni masáži a zrelaxujte svoje tělo i mysl pomocí starodávných tantrických technik. Speciálními masážními technikami masérka rozproudí energii nahromaděnou v okolí vašich pohlavních orgánů a rozvede ji do celého těla.

Více zde
Masáž lingamu

Užijte si masáž lingamu a nechte o své mužství pečovat krásnou masérku. Během této masáže zažijete neobvyklé vzrušení. Tato masáž právem patří k nejvíce intenzivním zážitkům. Masáž lingamu je součástí tantrické masáže a kromě rozkoše vám dodá i energii.

Více zde

Jak masáž probíhá

Erotické masáže Praha jsou pro každého, kdo chce zažít nevšední erotiku v podání krásných masérek. V našem klubu pracují nejen české dívky, ale také exotické krásky ze zahraničí, které se vyznají v různých druzích erotické masáže Praha. Co takhle vyzkoušet japonskou metodu nurutantrickou masáž penisu nebo jinou masáž s happy endem?

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter