Footjob v Praze: masáž pro milovníky footfetishe

Objednat se

 

Zapomeňte na klasickou masáž penisu rukou a dopřejte si originální a vzrušující footjob. Na své si přijdou všichni, kteří milují footfetish. Dlouhé nohy našich krásných masérek se vám postarají o nezapomenutelný zážitek.

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Jako Footjob se označuje masáž erotogenních zón a intimních partií vašeho těla pomocí nohou. Masérka vám při ní nohama hladí, vzrušuje a masíruje citlivá místa a masáží penisu chodidly vás přivede až k dokonalému uvolnění. Dotyky hebkých nohou ve svém klíně si užijete na maximum.

Při Footjobu používá masérka nohy, chodidla i nárty, takže vás čeká skutečně nevšední prožitek. Vyzkoušejte vzrušující a neobvyklou masáž penisu chodidly a přiobjednejte si ke klasické erotické nebo intim masáži dráždivý footjob.

Footjob a footfetish Praha

Trocha teorie

Masáž různých tělesných partií, především těch nejvíce vzrušivých a erotogenních, vede k božskému uvolnění, a to je vlastně i cílem erotické masáže footjob. Tak se pozná, že práce byla odvedena kvalitně. Footjob je metodou, při které vám bude dívka dráždit a laskat postupně různé části těla, až se propracuje k intimním partiím.

Erotická masáž footjob vás může vydráždit neskutečným způsobem a nabudit také na spoustu sexu s partnerkou či s partnerem. Ano, sexy masáž footjob se může týkat i žen, i když těch je v tomto případě jako klientek méně. Masáž penisu nohama, ale také dráždění dalších vzrušivých partií, si zcela jistě oblíbíte a třeba ji zapojíte také do sexu s partnerem. Footfetish dokáže dokonale okořenit váš sexuální život.

Footjob masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Nylon Footjob

Znáte footjob s nylonem? Tato masáž penisu, ale i jiných erotogenních součástí vašeho těla s pomocí nohou, je zárukou vysoké vzrušivosti. Nylon footjob je praktika masáže, kterou nejvíce ocení ti, jež mají při sexu rádi různé fetiše. Ale nylonový footjob není jen pro fetišisty. Můžou si ho užít všichni bez rozdílu a ochutnat erotiku, kterou dosud znali pouze z erotických filmů, videí a fotek. Footjob a nylon jdou nepochybně skvěle dohromady, proč si tuhle erotickou masáž tak trochu nezpestřit sexy punčochami.

Ceník footjobu na Praze 4

Název služby 1 masérka 2 masérky
Footjob 400 Kč  800 Kč 

Další doplňkové služby

Chcete se nechat hýčkat našimi krásnými masérkami ještě o kousek více? Doobjednat si můžete i další doplňkové služby jako svůdný lap dancemasáž prostaty nebo masáž hráze. Ženy si mohou dopřát také masáž joni, zatímco na muže čeká masáž lingamu.

Kam na nejlepší footjob na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter