Footjob Praha

Objednat se

 

Zapomeňte na klasickou masáž penisu rukou a dopřejte si originální a vzrušující Footjob. Dlouhé nohy našich krásných masérek se vám postarají o nezapomenutelný zážitek.

Jako Footjob se označuje masáž erotogenních zón a intimních partií vašeho těla pomocí nohou. Masérka vám při ní nohama hladí, vzrušuje a masíruje citlivá místa a masáží penisu chodidly vás přivede až k úplnému vyvrcholení. Dotyky hebkých nohou ve svém klíně si užijete na maximum.

Při Footjobu používá masérka nohy, chodidla i nárty, takže vás čeká skutečně nevšední prožitek. Vyzkoušejte vzrušující a neobvyklou masáž penisu chodidly a přiobjednejte si ke klasické erotické nebo intim masáži Footjob.

Trocha teorie

Masáž různých tělesných partií, především těch nejvíce vzrušivých a erotogenních, může vést v podání našich krásných dívek až k vyvrcholení a to je vlastně i cílem erotické masáže footjob, tak se pozná, že práce byla odvedena kvalitně. Footjob je metodou, při které vám bude dívka dráždit a laskat postupně různé části těla, až se propracuje k penisu, v případě mužů.

Erotická masáž footjob vás může vydráždit neskutečným způsobem a nabudit také na spoustu sexu s partnerkou, či s partnerem. Ano, sexy masáž footjob se může týkat klidně i žen, i když těch je v tomto případě jako klientek méně. Masáž penisu nohami, ale také dráždění dalších vzrušivých partií si zcela jistě oblíbíte a třeba ji zapojíte také do sexu s partnerem.

Nylon Footjob

Znáte footjob s nylonem? Tato masáž penisu, ale i jiných erotogenních součástí vašeho těla s pomocí nohou, je zárukou vysoké vzrušivosti a v nejlepším případě také závěrečného vyvrcholení. Nylon footjob je praktika masáže, kterou nejvíce ocení ti, jež mají při sexu rádi různé fetiše. Ale nylonový footjob není jen pro fetišisty. Můžou si ho užít všichni bez rozdílu a ochutnat erotiku, kterou dosud znali pouze z erotických filmů, videí a fotek. Footjob a nylon jdou nepochybně skvěle dohromady, proč si tuhle erotickou masáž tak trochu nezpestřit sexy punčochami.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter