Královská Excelent masáž Praha

Objednat se

Vychutnejte si erotickou Královskou Excelent masáž z rukou našich krásných masérek v intimním prostředí našeho masážního salonu na Praze 4. Při Královské Excelent masáži zažijete nevídané uvolnění, které vám vrátí chuť do života.

  • zregenerujete tělo i mysl
  • zbavíte se stresu a svalového napětí
  • dokonalé spojení několika technik

Na rozdíl od běžné erotické masáže se masérka věnuje přípravě těla pro úžasné uvolnění. Pozvolna prohřívá a prokrvuje masírované části a neustále zvyšuje jejich citlivost. K masáži používá i lávové kameny, které tento účinek ještě zvyšují a probouzí citlivost jednotlivých buněk vaší kůže na samotné maximum. Šikovné ruce masérky vám předvedou nevídané vzrušení a následně vás přivedou k nezapomenutelnému uvolnění. Vyzkoušejte tuto žhavou masáž!

Královská excelent masáž Praha

Královská Excelent masáž

Královská Excelent masáž poskytuje dokonalé uvolnění svalů i mysli. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení. Následně přikládá lávové kameny, které v prohřívání pokračují.

PRŮBĚH KRÁLOVSKÉ EXCELENT MASÁŽE

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Ke Královské Excelent masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí, loktů a lávových kamenů. Poté pokračuje intimní masáží až do konce.

Masérka je při masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Královská Excelent masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí Královské Excelent masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník Královské Excelent masáže na Praze 4

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. 3000 Kč 6000 Kč
1,5 hod. 4000 Kč 8000 Kč

Doplňkové služby

Znásobte své potěšení a doobjednejte si ke Královské Excelent masáži i některou z doplňkových služeb, například svůdný lap dance. Velmi oblíbená je také masáž prostaty či hráze, dále masáž lingamu pro muže nebo masáž joni pro ženy. Chcete-li něco opravdu netradičního, nebojte se vyzkoušet footjob.

Objednat se na Královskou Excelent masáž v Praze

Masérky nabízející Královskou Excelent masáž

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší Královskou Excelent masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter