Královská Excelent masáž

 

Vychutnejte si erotickou Královskou Excelent masáž z rukou našich krásných masérek. Při Královské Excelent masáži zažijete nevídané orgasmické uvolnění, které vám vrátí chuť do života.

  • zregenerujete tělo i mysl
  • zbavíte se stresu a svalového napětí
  • dokonalé spojení několika technik

Na rozdíl od běžné erotické masáže se masérka věnuje přípravě těla pro úžasné uvolnění. Pozvolna prohřívá a prokrvuje masírované části a neustále zvyšuje jejich citlivost. K masáží používá i lávové kameny, které tento účinek ještě zvyšují a probouzí citlivost jednotlivých buněk vaší kůže na samotné maximum. Šikovné ruce masérky vám předvedou nevídané vzrušení a následně vás přivedou k nezapomenutelnému vyvrcholení.

Královská excelent masáž

Královská Excelent masáž

Královská Excelent masáž poskytuje dokonalé uvolnění svalů i mysli. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení. Následně přikládá lávové kameny, které v prohřívání pokračují.

PRŮBĚH KRÁLOVSKÉ EXCELENT MASÁŽE

Před masáží si dopřejete příjemnou sprchu, a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. Ke Královské Excelent masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí, loktů a lávových kamenů. Intimním partiím se věnuje až do konce.

Masérka je při masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Intim masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter