Intimní masáž Praha

Objednat se

 

Užijte si orgasmickou intimní masáž z rukou našich krásných masérek. Při intim masáži v našem erotickém salonu v Praze se skvěle uvolníte a vrátí se vám chuť do života. Dopřejte si smyslnou masáž s happy endem!

  • zregenerujete libido
  • zbavíte se stresu
  • prožijete dokonalé uvolnění

Na rozdíl od klasické erotické masáže věnuje masérka během intimní masáže zvýšenou pozornost vašim intimním partiím a erotogenním zónám po celou dobu masáže. Masáž prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Snadno se proto vzrušíte a šikovné ruce masérky vás přivedou k nezapomenutelnému vyvrcholení.

Intim masáž Praha

Intim masáž pomáhá při problémech v sexuální oblasti, při předčasném vyvrcholení i poruchách erekce. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení.

Průběh intimní masáže

Před intim masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K intim masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí i loktů a masáži penisu a varlat se věnuje až do konce.

Erotická masérka je při intim masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. Oblíbeným doplňkem intimní masáže bývá masáž prostaty.

Intim masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník intimní masáže v Praze

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
0,5 hod. 1600 Kč  -
1 hod. - AKCE 2000 Kč  -
1,5 hod. 3200 Kč -
2 hod. 4400 Kč -

Doplňkové služby

Doplňte intim masáž oblíbenou masáží prostaty, masáží hráze nebo footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení. Muži si také užijí elektrizující masáž lingamu, ženy pak masáž joni. Velmi populární je také žhavý lap dance.

Objednat se na intimní masáž v Praze

Masérky nabízející intimní masáž

Erotická masérka Amanda Praha   Erotická masérka Adriana Praha   Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Laura Praha   Erotická masérka Julie Praha   Erotická masérka Melissa   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Markéta Praha   Erotická masérka Emily Praha   Erotická masérka Aneta Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická masérka Klér Praha   Erotická masérka Olívie Praha   Erotická masérka Nikol Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Karolína Praha   Erotická masérka Lucy   Erotická masérka Míša Praha   Erotická masérka Simona Praha   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Lea Praha  

Kam na nejlepší intimní masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek   10:00 - 22:00
Sobota - Neděle  11:00 - 21:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter