Intimní masáž Praha – tělo na tělo

Objednat se

 

Užijte si žhavou intimní masáž od našich krásných masérek, které masírují tělo na tělo a zvláštní péči věnují vašim intimním partiím a erotogenním zónám. Při intim masáži v našem erotickém salonu v Praze se skvěle uvolníte a vrátí se vám chuť do života. Dopřejte si smyslnou masáž!

Erotické masáže byly po staletí používány pro povzbudivé účely a v dnešní době bývají okořeněny zajímavými praktikami – např. BDSM masáž, Pussycat masáž, lesbická masáž či erotická masáž s autoerotikou.

  • zregenerujete libido
  • zbavíte se stresu
  • prožijete dokonalé uvolnění

Na rozdíl od klasické erotické masáže věnuje masérka během intimní masáže zvýšenou pozornost vašim intimním partiím a erotogenním zónám po celou dobu masáže. Masáž prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Snadno se proto vzrušíte a šikovné ruce masérky vás přivedou k nezapomenutelnému uvolnění.

Intim masáž Praha

Intim masáž pomáhá při problémech v sexuální oblasti, navíc masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení.

Průběh intimní masáže

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před intim masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K intim masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí celého svého těla a masáži penisu a varlat se věnuje až do konce.

Erotická masérka je při intim masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. Oblíbeným doplňkem intimní masáže bývá masáž prostaty.

Intim masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník intimní masáže v Praze

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
0,5 hod. 1600 Kč  -
1 hod. - AKCE 2000 Kč  -
1,5 hod. 3200 Kč -
2 hod. 4400 Kč -

Doplňkové služby

Doplňte masáž tělo na tělo oblíbenou masáží prostaty, masáží hráze nebo footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení. Muži si také užijí elektrizující masáž lingamu, ženy pak masáž joni. Velmi populární je také žhavý lap dance.

Objednat se na intimní masáž v Praze

Masérky nabízející intimní masáž

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší intimní masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter