Intimní masáž

Objednat se

 

Užijte si orgasmickou intimní masáž z rukou našich krásných masérek. Při intim masáži se skvěle uvolníte a vrátí se vám chuť do života. Dopřejte si smyslnou masáž s happy endem!

  • zregenerujete libido
  • zbavíte se stresu
  • prožijete dokonalé uvolnění

Na rozdíl od klasické erotické masáže věnuje masérka během intimní masáže zvýšenou pozornost vašim intimním partiím a erotogenním zónám po celou dobu masáže. Masáž prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Snadno se proto vzrušíte a šikovné ruce masérky vás přivedou k nezapomenutelnému vyvrcholení.

Intim masáž

Intim masáž pomáhá při problémech v sexuální oblasti, při předčasném vyvrcholení i poruchách erekce. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení. Doplňte intim masáž oblíbenou masáží prostaty nebo footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení.

Průběh intimní masáže

Před intim masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K intim masáži masérka použije vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérka vás namasíruje pomocí prstů, předloktí i loktů a intimním partiím se věnuje až do konce.

Erotická masérka je při intim masáži zcela nahá. Pokud si však budete přát, oblékne se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. Oblíbeným doplňkem intimní masážé bývá masáž prostaty.

Intim masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí intim masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Masérky nabízející intimní masáž

Erotická masérka Amanda Praha   Erotická masérka Adriana Praha   Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Laura Praha   Erotická masérka Julie Praha   Erotická masérka Melissa   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Míša Praha   Erotická masérka Markéta Praha   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Emily Praha   Erotická masérka Aneta Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická masérka Klér Praha   Erotická masérka Olívie Praha   Erotická masérka Nikol Praha   Erotická masérka Amy Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Rose Praha   Erotická masérka Karolína Praha     

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter