Erotické masáže pro ženy Praha

Objednat se

 

Vychutnejte si něžné dotyky ženských rukou při vzrušující masáži. Objevte kouzla a taje tantrické masáže a zažijte neskutečně příjemné uvolnění.

Zdravotní přínosy erotické masáže pro organismus ženy:

  • prokrvuje pokožku, která tak působí mladistvým dojmem
  • zvyšuje chuť na sex
  • posiluje imunitu
  • zmírňuje bolesti a migrény
  • uvolňuje ztuhlé a zablokované svaly
  • zlepšuje pružnost těla
  • odbourává stres a únavu
  • podporuje kvalitní spánek
  • vrací energii a chuť do života

Erotická masáž pro ženy Praha

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Pro ženu nebývá jednoduché na tantricko-erotickou masáž přijít, zvláště poprvé. Dobře víme, že je pro vás ženy důležitý pocit bezpečí a že nějakou dobu trvá, než vznikne dostatečná důvěra potřebná pro jakoukoliv masáž, zejména jedná-li se o intimní masáž. Proto absolutně respektujeme vaše hranice, věnujeme vám veškerou svoji pozornost, bereme ohled na stydlivost, dbáme na diskrétnost a pohodovou atmosféru a vítáme zpětnou vazbu. Při dobře provedené tantrické masáži se klade důraz na empatii a dotek – citlivý, vědomý, přítomný.

Nemusíte být zrovna mladá, bohatá a sexy fotomodelka, ctíme každou ženu, protože každá jste jedinečná, ať už máte jakýkoli věk či tělo. Vy, které nás znáte, víte, že masírujeme s nadšením a láskou.

Při tantrické masáži vás postupně naučíme zklidnit se, uvolnit, správně dýchat, vnímat svoje tělo a doteky zvenčí, mít svoje tělo ráda, setkat se sama se sebou ve své jedinečnosti, být uvolněná a současně vědomá a bdělá, přenést se z hlavy do těla, ke svojí podstatě. To vše pomocí úcty a různých druhů doteku. 

Věříme, že vám masáž pomůže odplavit napětí a nastřádaný stres, že necháte odplynout každodenní i mimořádné starosti a uvidíte v nich ne problémy, ale příležitosti k růstu. Věříme, že láskyplný a vědomý dotek má i léčivé účinky. Následně se po masáži zpravidla objeví radost z vlastního více či méně postupně poztráceného ženství a pocit přijetí sebe samotné právě takové jaká jste, vděčnost za vlastní existenci a vyrovnanost se svým okolím. Věříme, že kromě bezprostředních účinků na vaše tělo a psychiku a kromě rozkoše všech smyslů, získáte především zážitek toho, čím vším může sexualita být. Vždy se těšíme na jemnou práci se vzrušením a vysokou sexuální energií, která stoupá a klesá ve vlnách, proudí a naplňuje tělo. Těšíme se na to, co se v přítomnosti tantrické masáže uděje.

Dovolte si to potěšení, které si s sebou odnesete do vašeho každodenního života. :-)

Erotická masáž pro ženy není o orálním sexu či podobných praktikách, jak by si mnozí mohli myslet. Jedná se především o erotickou masáž, která má posloužit k celkovému uvolnění, a samozřejmě s ní můžou dámy dosáhnout nečekaného uvolnění. Zkušený masér v našem klubu dokáže najít erotogenní body a vzbudit ve vás novou vášeň.

Nechte se tedy unášet příjemným prostředím našich pokojíků, značným pohodlím a v neposlední řadě šikovnýma rukama zkušených masérek. Ty opravdu vědí, co ženy potřebují, erotické masáže pro dámy dnes již nejsou ničím novým. Dámské erotické masáže v našem podání vás natolik uspokojí, že je budete chtít absolvovat znovu a znovu.

Masáž pro ženy nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí masáže pro ženy a nelze je doobjednat ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérku urazit tak, že masáž ukončí.

Druhy nabízených masáží pro ženy

Masáž pro ženy

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
0,5 hod. 1600 Kč  -
1 hod. - AKCE 2000 Kč  -
1,5 hod. 3200 Kč -
2 hod. 4400 Kč -

Objednat se na erotickou masáž pro ženy na Praze 4

Naše zkušené masérky

Nabídka masérek se může v čase měnit. Pro aktuální výběr přejděte na stránku masérky.

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší erotickou masáž pro ženy na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter