Masáž pro ženy

Objednat se

 

Vychutnejte si něžné dotyky ženských rukou při vzrušující masáži. Objevte kouzla a taje tantrické masáži a zažijte neskutečně příjemné vyvrcholení. Přínosy masáže pro organismus ženy:

  • prokrvuje pokožku, která tak působí mladistvým dojmem
  • zvyšuje chuť na sex
  • posiluje imunitu
  • zmírňuje bolesti a migrény
  • uvolňuje ztuhlé a zablokované svaly
  • zlepšuje pružnost těla
  • odbourává stres a únavu
  • podporuje kvalitní spánek
  • vrací energii a chuť do života

Erotická masáž pro ženy

Pro ženu nebývá jednoduché na tantricko-erotickou masáž přijít, zvláště poprvé. Dobře víme, že je pro vás ženy důležitý pocit bezpečí a že nějakou dobu trvá, než vznikne dostatečná důvěra potřebná pro jakoukoliv masáž, zejména jedná-li se o masáž tantrickou, zasahující do intimní oblasti. Proto absolutně respektujeme vaše hranice, věnujeme vám veškerou svoji pozornost, bereme ohled na stydlivost, dbáme na diskrétnost a pohodovou atmosféru a vítáme zpětnou vazbu. Při tantrické masáži jsou naší silnou stránkou empatie a dotek - citlivý, vědomý, přítomný.

Nemusíte být zrovna mladá, bohatá a sexy fotomodelka, ctíme každou ženu, protože každá jste jedinečná, ať už máte jakýkoli věk či tělo. Vy, které nás znáte, víte, že masírujeme s nadšením a láskou.

Při tantrické masáži vás postupně naučíme zklidnit se, uvolnit, správně dýchat, vnímat svoje tělo a doteky zvenčí, mít svoje tělo ráda, setkat se sama se sebou ve své jedinečnosti, být uvolněná a současně vědomá a bdělá, přenést se z hlavy do těla, ke svojí podstatě. To vše pomocí úcty a různých druhů doteku. 

Průběh erotické masáže pro ženy

Věříme, že vám masáž pomůže odplavit napětí a nastřádaný stres, že necháte odplynout každodenní i mimořádné starosti a uvidíte v nich ne problémy, ale příležitosti k růstu. Věříme, že láskyplný a vědomý dotek má i léčivé účinky. Následně se po masáži zpravidla objeví radost z vlastního více či méně postupně poztráceného ženství a pocit přijetí sebe samotné právě takové jaká jste, vděčnost za vlastní existenci a vyrovnanost se svým okolím. Věříme, že kromě bezprostředních účinků na vaše tělo a psychiku a kromě rozkoše všech smyslů, získáte především zážitek toho, čím vším může sexualita být. Vždy se těšíme na jemnou práci se vzrušením a vysokou sexuální energií, která stoupá a klesá ve vlnách, proudí a naplňuje tělo. Těšíme se na to, co se v přítomnosti tantrické masáže uděje.

Dovolte si to potěšení, které si s sebou odnesete do vašeho každodenního života :-)

Erotické masáže pro ženy nejsou o orálním sexu či podobných praktikách, jak by si mnozí mohli myslet. Jedná se především o erotickou masáž pro ženu, která má posloužit k celkovému uvolnění, a samozřejmě s ní můžou dámy dosáhnout nečekaného vyvrcholení. Zkušený masér v našem klubu dokáže najít erotogenní body a vzbudit ve vás novou vášeň.

Nechte se tedy unášet příjemným prostředím našich pokojíků, značným pohodlím a v neposlední řadě šikovnýma rukama zkušených masérek. Ty opravdu vědí, co ženy potřebují, erotické masáže pro dámy dnes již nejsou ničím novým. Dámské erotické masáže v našem podání vás natolik uspokojí, že je budete chtít absolvovat znovu a znovu.

Druhy nabízených masáží

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter