Objevte léčivou sílu tantrické masáže

31.10.2023

Tantrická masáž překračuje hranice běžné masáže a nabízí jedinečnou cestu k hluboké relaxaci, osobnímu růstu a léčbě. Její účinky mohou být velmi transformační a obohacující pro ty, kteří se rozhodnou vyzkoušet toto starobylé umění masáže na vlastní kůži.

Co je tantrická masáž

Tantrická masáž vychází ze starobylých tantrických tradic a je zaměřena na harmonizaci energie v těle. Historie tantrické masáže sahá tisíce let zpět a odvíjí se od duchovních tradic, které vidí lidské tělo jako chrám duše a sexuální energii jako silný motor pro osobní a duchovní růst.

Cílem tantrické masáže je uvolnit blokovanou energii, prohloubit prožívání rozkoše a podporovat sebeobjevování a uzdravení. Praktiky tantrické masáže zahrnují rituální doteky, dýchání a meditaci, které umožňují přijímajícímu prozkoumat a uvolnit emoční a fyzické napětí a prohloubit uvědomění vlastní sexuality a energie.

Odkryjte tajemství přijímání uzdravujících doteků tantrické masáže

V kontextu tantrické masáže je "přijímající" osoba tím, kdo je masírován. Tato osoba přijímá doteky a energii od zkušené tantra masérky a je pozvána k prozkoumání vlastních tělesných a energetických prožitků v průběhu masáže. Přijímání tantrické masáže znamená být otevřený a připravený na zkušenost, která pomáhá uvolnit tělo a mysl.

Přijímající se otevírá procesu uvolnění, uzdravení a sebeobjevování, které tantrická masáž poskytuje. Smyslem je dovolit si relaxovat a prozkoumat své pocity a energii během masáže.

Přijímání vám může pomoci lépe pochopit své tělo a co vám přináší uvolnění a pohodu. Významem přijímání je vytvoření bezpečného prostoru, kde může člověk pracovat s vlastním tělem a emocemi na hlubší úrovni. Tantrická masáž tak může být cenným nástrojem pro osobní růst a sebepoznání.

Tantrická masáž

Co zažijete během tantrické masáže – Smyslné doteky a úžasné uvolnění

Během tantrické masáže člověk zažívá hlubokou relaxaci a uvolnění tělesného i emočního napětí. Tantrická masáž nabízí tajuplnou cestu do světa smyslů a emocí, během které může přijímající zažít euforické prožitky, uvolnění zablokované energie a prohloubení rozkoše. Prožitek během tantrické masáže je často popsán jako hluboká emocionální a energetická erupce.

Praktikované techniky, jako jsou měkké doteky, hlazení a práce s životní energií, pomáhají stimulovat a harmonizovat energii v těle. Klient je veden k plné přítomnosti a uvědomění si každého doteku, což vede k hlubšímu spojení mezi tělem a myslí.

Tantrická masáž je jako prožitková rehabilitace nitra a smyslný rituál, kde každý dotek otevírá nové rozměry vnímání a umožňuje přijímajícímu ponořit se do objevování krásy, něhy a péče o vlastní tělo.

Během masáže může být prožívání tak intenzivní, že člověk nemusí být schopen se po masáži hned soustředit na jiné aktivity, proto je velmi důležitá závěrečná fáze zklidnění a pomalý návrat do reality. Tantrická masáž je také průzkum intimity a sebepoznání, kde hranice masáže musí být zachovány, aby se zajistila bezpečná a uctivá atmosféra.

Jaké jsou zdravotní a terapeutické účinky tantrické masáže

Tantrická masáž může nabídnout širokou škálu zdravotních a terapeutických benefitů. Její účinky sahají od fyzického uvolnění až po emoční a sexuální uzdravení. Prozkoumejte uzdravující doteky tantrické masáže:

 • Uvolnění svalového napětí a bolesti
 • Zlepšení cirkulace krve a lymfy
 • Podpora emocionálního uvolnění a stresu
 • Rozvoj sebeuvědomění a sebepřijetí
 • Posílení sexuálního uvědomění a energie
 • Podpora celkového tělesného a duševního zdraví
 • Zlepšení spánku a snížení úzkosti
 • Uvolnění blokované energie a podpora energetické rovnováhy
 • Posílení vztahů a intimity (v případě párových erotických masáží)
 • Zlepšení dýchání a relaxace

Jak dlouho trvá tantrická masáž – Ponořte se do smyslového blaha

Délka tantrické masáže je důležitá, kvůli svému pomalému a uvolněnému charakteru a kvůli tomu potřebuje dostatečný čas pro relaxaci a energetickou práci. Tantrická masáž je dlouhá 1,5 až 2 hodiny, aby byl dostatek času na uvolnění a prozkoumání tělesných a energetických aspektů přijímajícího.

Pomalé tempo umožňuje přijímajícímu plně prožít každý dotek a pohyb, což podporuje hlubší spojení s vlastním tělem a emocemi. Délka masáže tak pomáhá dosáhnout jejích terapeutických a relaxačních účinků. Delší varianta může poskytnout hlubší relaxaci a umožnit intenzivnější prožitek. Volba mezi kratší a delší variantou záleží na osobních preferencích a časové dostupnosti klienta.

Tantrická masáž a uvolněníZdroj: Freepik.com

Tantrická masáž pro muže – Cesta k sebepoznání a uzdravení

Masáž pro muže se zaměřuje na uvolnění napětí a harmonizaci energie v těle, zejména v pánevní oblasti. Může také pomoci s problémy, jako je erektilní dysfunkce a předčasná ejakulace.

Pro muže může být tantrická masáž cestou k hlubšímu sebepoznání, uzdravení a rozvoji sexuální energie. Je to obohacující a uzdravující zkušenost, která může poskytnout nejen fyzické uvolnění, ale také emoční a duchovní rozvoj. Ve světě, kde může být mužská sexualita často nepochopena nebo potlačena, může tantrická masáž nabídnout prostor pro sebeobjevování, uzdravení a osvobození.

Pro muže může být tato forma masáže silným nástrojem pro řešení řady osobních a sexuálních problémů, jako jsou:

 • Erektilní dysfunkce: Práce s energetikou a relaxací může podpořit lepší erekci.
 • Předčasná ejakulace: Učení se kontrole a uvědomění v oblasti pánve může pomoci zlepšit kontrolu ejakulace.
 • Stres a úzkost: Tantrická masáž poskytuje hluboké uvolnění a zmírnění stresu.
 • Nízké sebevědomí v sexuální sféře: Práce s tělesným a sexuálním uvědoměním může posílit sebevědomí.
 • Emoční uvolnění: Smyslová masáž pomáhá vyrovnat se s emočními bloky a traumaty.
 • Problémy s intimitou: Tantrická masáž může pomoci prozkoumat a zlepšit pohodlí s tělesnou a emocionální intimou.
 • Chronické bolesti: Masáž může pomoci uvolnit svalové napětí a zmírnit bolest.
 • Zlepšení spánku: Relaxační účinky masáže mohou podpořit lepší kvalitu spánku.

Součástí tantrické masáže může být také masáž lingamu, jejíž součástí je bouřlivě uvolňující masáž penisu. Doplňkovými prvky tantrické masáže může být po předchozí domluvě s masérkou také masáž hráze a masáž prostaty, která podporuje zdraví prostaty a uvolnění v oblasti pánve.

Tantrická masáž je vhodná pro muže, kteří hledají hlubší uvědomění o svém těle, chtějí pracovat na svých sexuálních problémech a blokacích, nebo hledají cesty, jak snížit každodenní stres a dosáhnout hlubší a plnohodnotnější relaxace.

Tantrická masáž pro ženy – Objevte svou vnitřní bohyni

Masáž pro ženy je hluboká a posvátná praxe, která slouží jako brána k sebepoznání, uzdravení a oslavení ženského těla a ducha. Ve světě, který často potlačuje nebo nepochopí ženskou sexualitu, může tantrická masáž poskytnout bezpečný a uctivý prostor, ve kterém mohou ženy prozkoumat a uctít svou vlastní tělesnou a duchovní esenci.

Tantrická masáž pro ženy je oslava ženskosti a objevení hluboké radosti a uzdravení, které přichází se sebeúctou a sebeláskou.

Tato dávná technika nabízí bezpečný prostor, kde mohou ženy prozkoumat své tělo a emoce, a tím podpořit své celkové zdraví a pohodu. Tantrická masáž pro ženy pozitivní účinky v mnoha oblastech:

 • Menstruační a menopauzální problémy: Může ulevit od bolesti a nepříjemných symptomů.
 • Sexuální blokace: Pomáhá s problémy jako jsou bolest při pohlavním styku nebo nízké libido.
 • Hormonální rovnováha: Tantrická masáž může pozitivně ovlivnit hormonální rovnováhu.
 • Emoční uvolnění: Masáž pomáhá uvolnit emoční bloky a podporuje emoční uzdravení.
 • Stres a úzkost: Poskytuje hlubokou relaxaci a uvolnění od stresu, zlepšuje celkovou náladu.
 • Sebeuvědomění a sebepřijetí: Podpora pozitivního vztahu ke svému tělu a sexualitě.
 • Fyzická bolest a napětí: Uvolňuje svalové napětí a podporuje lepší cirkulaci krve.
 • Komunikace a vztahy: Zlepšení schopnosti komunikovat své potřeby a hranice v intimních vztazích.

Součástí tantrické nebo erotické masáže pro ženy může být smyslná masáž joni. Zatímco tantrická masáž se zaměřuje na celé tělo, masáž joni je specifická část tantrické masáže zaměřená na ženské intimní partie. Masáž joni může být hluboce transformační zkušeností, která umožňuje ženám prozkoumat svou sexualitu a poskytuje hlubokou úroveň uvolnění a uzdravení na mnoha úrovních. Po předchozí domluvě může být intimní masáž součástí tantrické masáže pro ženy.

Tantrická masáž otevírá dveře k hlubšímu pochopení a harmonii těla a mysli. Pro ženy, které hledají řešení konkrétních osobních nebo sexuálních problémů, může být klíčem k uzdravení a obnově sebevědomí.

Představte si místo, kde může vaše tělo najít dokonalé uvolnění, kde můžete prozkoumat hloubky svého nitra a objevit nové roviny potěšení. Přesně to nabízí tantrická masáž – unikátní cestu k sebeobjevování, uzdravení a nekonečnému potěšení. Objevte svět smyslného a duchovního uzdravení, který na vás čeká v profesionálním masážním salonu a dopřejte si nejlepší tantrickou masáž v Praze.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter