Čtyřruční masáž Praha

Objednat se

 

Dvakrát víc doteků, dvakrát víc smyslnosti a dvakrát víc prožitků – to si nesmíte nechat ujít! Nechte se hýčkat hned dvěma masérkami, čtyřruční masáž ve vás probudí erotický náboj a vy si budete přát, aby tato masáž trvala věčně.

královská čtyřruční masáž

Jedná se o luxusní erotickou masáž, která uvolní nejen vaši mysl, ale také tělo. Užijete si intimní atmosféru v příjemném prostředí, necháte o sebe pečovat dvě masérky a váš prožitek bude umocněn smyslnými doteky čtyř rukou.

  • navození pocitu klidu a pohody
  • působení na tělo i mysl
  • rozproudění krevního oběhu a lymfatického systému

Čtyřruční tantrická masáž v sobě kombinuje polynéskou, havajskou a relaxační masáž. Dokáže vás zbavit stresu, uvolní tělo od napětí a podpoří také krevní oběh i lymfatický systém. Použitím jemných a pomalých doteků se vaše tělo dostane do euforie a vy zažijete dosud nepoznanou rozkoš.

PRŮBĚH ČTYŘRUČNÍ MASÁŽE

Čeká vás první návštěva erotické masáže? Přečtěte si, na co se můžete těšit. Jsme přesvědčeni, že případný ostych či strach z neznámého odložíte odložíte ještě ve dveřích.

Před čtyřruční masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K masáži masérky použijí vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérky vás namasírují pomocí prstů, předloktí i loktů a masáži intimních partií se věnují až do konce.

Průběh královské čtyřruční masáže

Masérky jsou při masáži zcela nahé. Pokud si však budete přát, obléknou se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch.

Masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí čtyřruční masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérky urazit tak, že masáž ukončí.

Ceník čtyřruční masáže v Praze

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. - 4000 Kč 
1,5 hod. - 6000 Kč 
2 hod. - 8000 Kč 

Doplňkové služby

Oblíbeným doplňkem čtyřruční masáže bývá masáž prostaty, masáž hráze nebo hříšný lap dance. Naše krásné masérky vás také rády potěší vzrušující masáží lingamu nebo masáží joni. Chcete-li k erotické masáži vyzkoušet něco opravdu netradičního, doporučujeme vám vzrušující footjob, při kterém masérky použijí k masáži své krásné dlouhé nohy.

Objednat se na čtyřruční masáž na Praze 4

Naše krásné erotické masérky

Erotická masérka Natalka Praha   Erotická masérka Vanessa Praha   Erotická masérka Viky Praha   Erotická masérka Nela Praha   Erotická masérka Elis Praha   Erotická a tantra masérka Patricie   Erotická a tantra masérka Jenny   Erotická masérka Ewelin   Erotická masérka Linda Praha   Erotická masérka Karolina Praha   Erotická masérka Sandra Praha   Erotická masérka Tereza   Erotická masérka Charlotte   Erotická masérka Julie   Erotická masérka Veronika   Erotická masérka Dominika   Erotická masérka Sofie

Kam na nejlepší čtyřruční masáž na Praze 4

EXCELENT MASÁŽE PRAHA VYŠEHRAD

Marie Cibulkové 14
140 00 Praha 4

Rezervace:
Telefon: +420 731 884 923
E-mail: info@excelentmasaze.cz
Přijímáme pouze hotovost.

Doporučujeme rezervovat předem.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle   10:00 - 22:00

Náš salon Excelent masáže Praha se nachází na ulici Marie Cibulkové na Praze 4 přibližně pět minut chůze od stanic metra C – Vyšehrad nebo Pražského povstání. Pohodlně se k nám dostanete i ze zastávky autobusu č. 134 Klikovka, která je vzdálená cca 5 minut chůze.

Přijedete-li k nám autem, zaparkovat můžete přímo v ulici Marie Cibulkové za poplatek 30 Kč/hod. (platba v parkovacím automatu). Své vozidlo můžete také zanechat v ulicích Mikuláše z Husi nebo Na Topolce, kde jsou modré zóny. Zde můžete parkovat pouze po dobu 3 hodin a zaplatíte přes mobilní aplikaci (nejsou zde umístěny parkovací automaty).

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter