Královská čtyřruční masáž

Objednat se

 

Dvakrát víc doteků, dvakrát víc smyslnosti a dvakrát víc prožitků – to si nesmíte nechat ujít! Nechte se hýčkat hned dvěma masérkami, čtyřruční masáž ve vás probudí erotický náboj a vy si budete přát, aby tato masáž trvala věčně.

královská čtyřruční masáž

Jedná se o luxusní erotickou masáž, která uvolní nejen vaši mysl, ale také tělo. Užijete si intimní atmosféru v příjemném prostředí, necháte o sebe pečovat dvě masérky a váš prožitek bude umocněn smyslnými doteky čtyř rukou.

  • navození pocitu klidu a pohody
  • působení na tělo i mysl
  • rozproudění krevního oběhu a lymfatického systému

Královská čtyřruční masáž v sobě kombinuje polynéskou, havajskou a relaxační masáž. Dokáže vás zbavit stresu, uvolní tělo od napětí a podpoří také krevní oběh i lymfatický systém. Použitím jemných a pomalých doteků se vaše tělo dostane do euforie, díky které zažijete dosud nepoznané.

Ceník královské čtyřruční masáže

Délka masáže 1 masérka 2 masérky
1 hod. - 4400 Kč 
1,5 hod. - 5800 Kč 
2 hod. - 7200 Kč 

PRŮBĚH KRÁLOVSKÉ ČTYŘRUČNÍ MASÁŽE

Před královskou masáží si dopřejete příjemnou sprchu a pak přichází na řadu uvolňující masáž celého těla. K masáži masérky použijí vonné oleje s afrodiziakálními účinky dle vašeho výběru. Masérky vás namasírují pomocí prstů, předloktí i loktů a intimním partiím se věnují až do konce.

Průběh královské čtyřruční masáže

Masérky jsou při královské masáži zcela nahé. Pokud si však budete přát, obléknou se pro vás do svůdného spodního prádla, smyslné košilky nebo krajkových punčoch. Oblíbeným doplňkem intimní masážé bývá masáž prostaty.

Královská masáž nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex nejsou součástí královské masáže a nelze je doplatit ani za příplatek. Nevhodnými doteky či návrhem můžete masérky urazit tak, že masáž ukončí.

excelentmasaze.cz
Bylo mi již 18 let
I am at least 18 years old
Vstoupit / Enter